EĞİTİMİNİ TAMAMLAYANLAR

Kursiyerlerimizin Kurumumuz Hakkındaki Yorumları

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5Foto Galeri


tmgd-80-3Sayın İlgili

Emre Hoca bir harika: Tmgd kursuna başlarken aklımda birçok soru işareti vardı özellikle sınavın zorluklarıyla ilgili. Fakat Emre Yağız Hocamın ilk dersine girdiğim andan itibaren tüm düşüncelerim değişti. İyi ki Yeni Ümit Kurumu’nda Emre Hoca ile yolum kesişmiş. Dersi anlatış tarzı, espirili yaklaşımı, yüzünüze bakınca konuyu anlayıp anlamadığınızı direk kestirebilmesi herkesle tek tek ilgilenmesi, bıkmadan sıkılmadan sorularınıza cevap vermesi gerçekten ne kadar iyi bir eğitmen ve iyi bir insan olduğunun kanıtıdır.

Ayrıca verilen ikramlar çok lezzetliydi. Ablalarımızın ellerine sağlık. Eğitim danışmanı arkadaşlar da gayet samimi ve yardımcıydı.

Herşey için çok teşekkürler. Yolumuzun tekrar kesişmesi dileğiyle.

Saygılarımla

ÖZLEM DİNCER  – KİMYA MÜHENDİSİ


Sayın Yeni Ümit Eğitim Kurumu yetkilisi kurumunuzu tercih etme sebebim hakkınız da aldığım olumlu referanstan kaynaklandı. Olumlu referansı ileten arkadaşıma teşekkür ettim. Kayıttan başlayarak her şey son derece olumlu geçti. İkramlar son derece başarılı.

AYŞE ÇORUMLU –  MİMAR


tmgd-80-04Sayın İlgili

İlk olarak, Emre Hocamızdan çok memnun kaldım. Çok öğretici ve samimi. Kurumda çalışan ablalarımız da güler yüzlü ve ellerine kollarına sağlık. Başta hocamız olmak üzere sınıf arkadaşlarımız da çok samimi, sıcak bir ortamda der işliyoruz. Her gün ders olsa sıkılmam o derece. İSG eğitimini de buradan almak istiyorum, çok memnun kaldım. Her şey çok güzeldi. Tek tek herkese çok teşekkür ederim. Bir daha başka bir kursta görüşmek üzere…

Saygılarımla

BÜŞRA CENİKLİ KARAL – ÇEVRE MÜHENDİSİ


Kursa kayda geldiğimde kurs eğitmenimizin Emre yağız olduğunu söylediler. Şanslı bir gruba denk geldiğimizi söylediklerinde ne kadar şans olabilir ki diye düşünmüştüm. Emre Hocayı tablo A ile tanıdım tablo A’yı görünce kursu bırakasım gelmişti. Oysaki Emre hoca sağ olsun bana ADR yi ve tablo A’yı sevdirdi. Bu eğitimi böyle bir hocadan aldığım için çok mutluyum eğitim sonrasında iletişimimi kesmeyeceğim bir insan kendisi. Aynı şekilde Yeni Ümit Eğitim Kurumunuza ilgili davranışı için teşekkür ederim. En büyük teşekkür EMRE YAĞIZ ‘a

FIRAT TAŞ- JEOFİZİK MÜHENDİSİ


Emre bey’in anlatımıyla konuları anlamamak imkânsız hale gelmekte. O kadar kişi içinde anlamayanı bile tespit ederek yeni örnekle herkesin kurstan tam verimle ayrılmasını sağlıyor. Hem konulara hem sınıfa hâkim. Örnekli anlatımı süper. Özellikle deneme sınavı örnek sınav çözümünde grup uygulaması ve çözümde ilave sorularla konunun daha da özümsemesini sağlaması harika teşekkürler. Ayrıca tüm poğaça kek vb. Lezzetler için de teşekkürler ve çay kahve su içinde iyi çalışmalara teşekkürler

GÜLŞAH TUNCAY – GIDA MÜHENDİSİ


Mustafa REVAN hocaya öncellikle 1350 sayfalık bu kitabı bu kadar kısa sürede ve öz bilgilerle bize anlatmayı başardığı için çok teşekkür ederim. Eğitimde hocanın uygulamış olduğu yöntemle dersleri kopmadan ve zevkle anlayarak dinledik. Yeni ümit eğitim kurumuna sunduğu ikramlar için teşekkür ederim. Yeni ümit eğitim kurumunun eğitim dokümanları ve hocalarını son derece yeterli buldum. Yangın eğitiminde Tmgd içinde verilmesi ayrıca yeni ümit kurumunu seçmemdeki en büyük etken olmuştur.

HÜSEYİN ÖZER – MİMAR


Yeni ümit eğitim kurumları öncellikle eğitim kurumunuz bir aile ortamı kadar sıcak ve birleştirici olduğu için teşekkürler. Eğitimcimiz Mustafa Revan’ın sabrı ve anlatım becerisinden dolayı 49 saat çok akıcı ve keyifliydi. Kendisine minnettarız. Ayrıca eğitim süresindeki ikramlarınız şahaneydi. Görevli çalışanınıza özellikle teşekkürler. Dokümantasyon ve yardımcı kaynaklar için ayrıca teşekkürler. Kursunuzu tavsiye edeceğimden şüpheniz olmasın. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.

H.EBRU GÜÇLÜ – İŞLETMECİ


Yeni ümit eğitim kurumunda adayı olduğum tehlikeli madde danışmanlığı kursunda dersini aldığım Sayın Mustafa Revan hocanın ADR cilt kitaplarını anlatabileceği en güzel bir ifadeyle ancak bu kadar güzel anlatabileceği ve eğitim kurumunun ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sayın hocam başta olmak üzere eğitim kurumunda çalışan tüm personellere bir borç bilerek saygılarımı sunar eğitimlerin devamını dilerim.

MAHMUD ÇELİK – MAKİNE MÜHENDİSİ


Yeni Ümit deki eğitimlerle bir arkadaşım vesilesiyle katıldım. Eğitim kalitesi için diğer kurslardan aldığım duyumlara göre diğer kurslar ile karşılaştırmama gerek bile yok. Özellikle eğitmenimizin Emre yağız tekniği gerçekten çok etkili verdiği bilgiler çok spesifik (gereksiz ayrıntı yok) Kursun en iyi yanlarından biri her gün hazırlanan ve ikram edilen börek ve pideler emekli itfaiye memuru yangın eğitmenimizi unutmak olmaz. Hem eğlenceli hem öğretici bir yangın eğitimi aldık.

EKREM IŞILDAR – MATEMATİK MÜHENDİSİ


Emre hocama gerçekten çok teşekkür ederim. Çok kalifiye ve müstesna bir kişilik olduğu kanaatindeyim. Firma olarak kesinlikle kayıp etmemeniz gereken bir isimdir. Yemek aralarındaki aperatifler ve çay pek çok kursta verilmeyen bir hizmet,takdir ediyorum.Teşekkür eder,iyi bir çalışma hayatı dilerim.

ABDULLAH TOPRAK – KİMYAGER


Sayın Mustafa REVAN hocamızın ders anlatma ve ilgilenme hakkında başarılı buluyorum. Ders aralarında verilen ikramlar çok başarılı. İdarenin ders diğer hususlarda bilgilendirmesi mükemmel  idare çalışanları tarafından karşılamalar mükemmel.

ÖMER ÖNAL – KAMU YÖNETİCİSİ

 


tmgd-46Bu eğitimi almaya karar verip de kurumları incelemeye başladığımda bir sürü kurum çok uçuk fiyatlar dile getirdi. En son yeni ümit eğitim kurumunu aradığımda aynen adındaki mana gibi içime ümit doğdu. Düşük fiyat ve kaliteli hizmet. En başta hocam Mustafa REVAN olmak üzere kurumun tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hocam güler yüzü sempatik duruşu ve mükemmel bilgi birikimi ile beni ve arkadaşlarımı bu sınava hazıra yakın hale getirdiğine inanıyorum. Son olarak Fatma abla ya ikramlarından dolayı teşekkürü borç sayıyorum. Bu ailenin bir üyesi olabilmişsem ne mutlu bana.

ORHAN ÖZPOLAT – MALİYECİ


tmgd-35Eğitim kurumu olarak başarı bulduğum bu kurumda ilk defa gördüğüm bir olay olan ikram çok hoşuma gitti. Eğitimcilerin sıcakkanlılığı ve ilgisi güzeldi. Hocamız Mustafa REVAN her konuda yardımcı oldu ona çok teşekkür ederim. Fiyatlarda uygun.

HALİL PALA –  İŞLETME UZMANI

 


tmgd-32 Öncelikle gösterdiğiniz ilgi ve misafir perverliğiniz için  teşekkür ederim. Kurs süresince hocamızın ilgisi ve ders  anlatımı; adr konusunda sıfır bilgi sahibi olan birini bir  hafta içerisinde sınava girecek seviyeye taşımış durumda. Kurs süresince istediğim tüm detaylar tarafınızca karşılandı. Sizlerden son bir talebim var; 25 Nisan 2015  sınavı öncesi bir veya iki günlük hızlandırılmış programla sınava daha motive olmuş bir şekilde girmemize yardımcı olmanız. Bu 2 günlük süreçte bol soru çözümü ile sınav öncesi önemli derecede yol almış olacağımıza inanıyorum. Bu hem bizim hem de kursunuzun başarı oranını arttıracaktır.

CİHAN SANCAR – GEMİ İNŞAATI MÜHENDİSİ


tmgd-57Saygı değer yeni ümit eğitim kurumları çalışanları börekleri ve çörekleriyle bizleri mest eden Fatma abla ve her daim yanımızda olan Emre yağız hocam beraber geçirdiğimiz 9 günlük maratonda vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı 6 yıllık eğitim sürecinde almadığım tadı burada aldım. Eğitiminizin yanında anlamak mümkün. Kurumunuzda eksik bulmak imkânsız. Kurumunuzdan isteklerime gelecek olursak sizden istediğim sadece aynı düzeyde devam etmeniz. Bu kurumda eğitim görüp başarmamak için sarf etmek gerekir. Aldığım eğitimle geleceğe bir adım atmış bulunuyorum. Yolumun sizinle kesişmesinden çok memnunum. Daha iyi bir gelecek için yeni ümit. Bir umuttur yaşamak.

MEHDİ KARAKUŞ –  KAMU YÖNETİCİSİ


 

Sayın yetkili özellikle eğitim sorumlunuzdan başlayarak eğitmenimiz ve diğer görevlilerinizden oldukça memnun kaldık. Fatma ablamızın yemekleri ikramları çok güzeldi. Eğitmenimiz Emre Hoca konuları gayet sistematik ve kısıtlı zamana rağmen oldukça efektif anlattı. Çalıştığım kale kilit firması zaten 2008 yılından beri sizinle çalıştığı için sizi seçmiştim. Seçimimde yanılmadığımı bir kez daha kanıtladığınız için teşekkür ederim. Saygılarımla.

KUBİLAY SAKARYA
ORMAN MÜHENDİSİ 


Kayıt yaptırdığım andan itibaren bilgilendirme konusunda eksiksiz davrandığı için kuruma ders anlatımı ve bilgilendirme konusunda Emre hocama çok teşekkür ederim. Başarımız tamamen onun sayesinde olacaktır. Her şeyden önemli her ders günü bize eksiksiz hizmet eden Fatma hanıma çok teşekkür ederim. Mutlu gelip mutlu ayrılıyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim tekrardan.

YAVUZ BOZKURT
FELSEFECİ


Kurum olarak köklü bir geçmişi olduğunu araştırmıştım, Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının. Başından itibaren güler yüzlü pozitif insanlardır gerek idari kadro gerekse hizmet kadrosu olsun, sağ olsun Emre hocamız gayet donanımlı, bilgili. Hizmet ve ikramlar mükemmel, kendi şahsım adına herhangi bir sorun yaşamadım. Herkese Yeni Ümit eğitim kurumlarını tavsiye ederim, teşekkürler.

KEMAL GÜNEŞ
KAMU YÖNETİCİSİ


Eğitim kurumu gerçekten sınıfların düzeni temizliği ve eğitime uygunluğu açısından güzel. Çalışan personel güler yüzlü ve yardım sever. Eğitimimizi veren Emre hoca hakkında bir şeyler söylemek gerekirse eğitim vermeyi seven konuya hâkim ve sabırlı bir şekilde gerekli yerleri tekrarlanmaktan kaçınmayan bir eğitmen. Şimdiden emekleri için teşekkür ederim. Emekleriniz için teşekkür ederim.

MUHAMMED PEZÜK
ELEKTRİK MÜHENDİSİ


Gerçekten çok keyifli bir dört hafta geçirdim. Yoğun ve zor bir kurs süreci öğrencilere ancak bu kadar sevdirilebilir ve keyifle geçirtilebilirdi. Başta çok değerli EMRE YAĞIZ hocama mükemmel anlatımı gösterdiği ilgi ve çabaları için çok teşekkür ederim. Ayrıca kurs kaydından son güne kadar ilgi ve yardımları için Fatma nur Hanım’a çok teşekkürler. Bizleri motive eden pasta ve börekler için de hizmetli ablalarımıza çok teşekkürler. Ellerine sağlık sevgiler.

ÖZGE ÜNLÜ
KİMYA MÜHENDİSİ


Emre hocanın ders anlatım tekniğinin sıkıcı olmaması ve eğlenceli olması dersin işleyişi yönünden oldukça güzeldi. Aile ortamı gibiydi. Fatma hanıma bizim için hazırladığı şeyler çok lezzetliydi. Burayı tercih ettiğim için çok mutluyum. Teşekkürler.

NİLÜFER MUSLU
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ 


Kurs hocamız konulara bütünü ile hâkim sorulan tüm sorulara tereddüde yer bırakmayacak şekilde cevap verdi. Kursun kitap kalem ve yapışkan notlar için bir çıkar beklememesi profesyonel bir yaklaşım verilen ikramlar ve hizmet tatmin edici. Kurs ortamı ve kursiyerler samimi.

HAMİT GÜRBÜZ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ


Kurum ve öğrenciler TMGD eğitmeni konusunda çok şanslı, hocanın doğru tespitleriyle başarı oranın yüksek olması çok normal, eğitimden önce ve eğitim süresince gelen bilgilendirme SMS’ leri çok başarılı yangın eğitmeni hocamıza saygılar ve sevgiler.

UĞUR GENÇDOĞAN
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ


14–20 Eylül 2015 tarihleri arasında Tmgd eğitiminde yer aldım. Eğitimcimiz Mustafa REVAN anlatım dili ve hızı ile dönemi başarı ile sonlandırdı. Bu süreçte yaratılan sıcak ortamdan dolayı kendisine ve tüm kursiyer arkadaşlara teşekkür ederim. Fatma ablanın elinin lezzeti ayrı bir güzellikti. Saygılarımla.

ESAT TONGUŞ ASLAN
İŞLETMECİ


Mustafa REVAN hocamızdan memnun kaldım. Fatma abla yeni ümit’in en iyisi bence çok güzel poğaçalar kekler yedirdi bizlere Allah razı olsun. Yeni Ümit kurum olarak çok temiz bir yer genel olarak memnun kaldım. Son olarak Mustafa hocaya sabrından dolayı çok teşekkür ediyorum.

HADİCE UÇAN
ARKEOLOG


Tmgd eğitimini almamızı sağlayan Yeni Ümit Eğitim Kurumları ve değerli öğretmenimiz Emre Yağız’ a vermiş olduğu değerli eğitimden dolayı çok teşekkür ederim. Eğitimin değerli öğretmenimiz Emre Yağız ile birlikte hem kişisel hem de sektörel olarak çok verimli ve faydalı olduğunu ve olacağını düşünüyorum. Fatma hanıma özellikle yapmış olduğu kek ve poğaçaları için çok teşekkür ediyorum. Yeni Ümit Eğitim Kurumu çalışanı olan ve kayıt sürecinde sormuş olduğumuz tüm soruları içtenlikle yanıtlayan Fatma Nur hanıma da ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. Saygılarımla

BURAK AKMEŞE
İŞLETMECİ


Kurstan çok memnun kaldım. Eğitmenimiz çok iyi bilgiler ve sınav hakkında önemli detaylar verdi. Kurumun iletişim yönü sınavlardan önce zamanında bilgilendirmeleri çok iyi kursa geç kalındığı zaman arayıp hatırlatıyorlardı, genel olarak her şey çok iyi, eşe dosta sizleri tavsiye edeceğim. Saygılar

ÜNAL ULAŞ
İŞLETMECİ


39.Grup Tmgd eğitimini almış olduğumuz Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına öncellikle teşekkür ederim. Aksiyon OSGB çalışanlarımızdan 3 kişi daha önceden bu eğitimleri kumunuzdan almıştı. Tercih sebebim de bu olmuştu. Almış olduğum eğitimden memnun kaldım. Özellikle Emre Yağız’ dan almış olduğum eğitimden tekrar teşekkür ederim.

HALİL COŞKUN
MAKİNE MÜHENDİSİ


Başta eğitmenimiz sayın Emre Yağız ve tüm Yeni Ümit Eğitim Kursu çalışanlarına özverili çalışmaları ve öğrenci odaklı çalışma prensiplerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Tmgd eğitiminin alınabileceği en ideal kurumlardan biri olduğunu düşünüyorum.

MEHMET TAYFUR
KİMYA MÜHENDİSİ


Eğitimci ve kurs söz konusu ise Türkiye şartlarında ortalamanın üzerinde değerlendirme yapabilirim. Özellikle grubuma denk gelen eğitimcinin konusuna hâkim olması ve üsluba oldukça iyi ve rahatlatıcı. Ek olarak çay kahve özellikle ikram konusunda teşekkür etmek isterim.

MEVLÜT ALTINTOP
GAZETECİ


Kurs eğitimi olsun idare bölümü olsun beklentimin dışında çok daha iyi ve ilgili olarak gördüm. Bütün kurs çalışanları görevlerinin en iyi şekilde yerine getirdiler her şeyden evvel çok sıcak bir ortamın olması yanında disiplin ve düzende ileri düzeyde olması beni mutlu etti. ikramaları onlar kadar sıcaktı. Gelmemiz en azından böyle bir ortama görmemize nasip oldu. Emre hocamıza ayrıca ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

FATİH KARAMAN
MALİYECİ


Yeni Ümit Eğitim kurumlarında almış olduğum Tmgd eğitimi çok sıcak bir ortamda geçti. Sayın Emre YAĞIZ hocamızın derse hâkimiyeti sıcakkanlı davranışı derse ilgimi arttırdı. Sayesinde yapılacak olan sınavı başarılı olmak için bundan sonraki süre ve gayret bana kalmış bulunmaktadır. Gerçekten emre hocama çok teşekkür ederim. Her şeyden önce iyi bir insan olduğu davranışından duruşundan belli oluyor. Bize her gün börek yapan ablamıza da teşekkür ederim. Saygılarımla.

HAKAN ŞAHİN
KAMU YÖNETİCİSİ


Derse başladığımızın ilk günü ben bu işi beceremeyeceğim dedim. Ama ilerleyen zamanlarda ve derse tam katılımla bu işi becerebilirim dedim. Özellikle Emre Yağız Hocamızın derse hâkimiyeti bilgisi sınıf içi örneklerinin yeterliliği ve sonsuz ilgisi, bizlere karşı beni çok etkiledi. Bu sınıfa dâhil olduğum için çok şanslı hissediyorum. Fatma Hanımın muhteşem ev poğaçaları, kekleri, börekleri ilerleyen zamanlarda imdadımıza yetişti. Ayrıca Fatma Hanıma da teşekkür ederim. Bizim grupla ilgilenen Fatma Nur Hanımın ilgisi de gözden kaçmıyordu. Bizler şirket olarak bu kurumdan daha önce Temel ilk yardım eğitimide almıştık. Gerçekten de bu seçimi yapmamız boşa değilmiş.

Teşekkürler Emre Hocam

Teşekkürler Yeni ümit eğitim kurumu ve çalışanları

SERDAR TEMREN 

KİMYA MÜHENDİSİ


Öncellikle Emre Yağız hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum. Konuları bize kavratmada çok emek verdi. Kurs benim için verimli oldu. Yeni Ümit Eğitim Kurumlarını araştırarak gelmiştim. Bu kursa hayal kırıklığına uğramadığım için kurs yetkililerinde şükranlarımı sunuyorum. Bu arada Fatma ablaya da bize sunduğu ikramları için teşekkür ediyorum. Bulunduğum sınıftan da ümitliyim herkes iyi durumda Emre hocanın sayesinde tabi ki.

GÜNGÖR BAYTAR
KAMU YÖNETİCİSİ 


Yeni Ümit camiası olarak öncelikle güler yüzlü personeliniz ve sizlere teşekkürü bir borç bilirim. Firmanız gerçekten kurumsal olarak çalışmakta, bu kurumu tercih ettiğim için memnun olarak ayrılıyorum.

Her şey için emeği geçenlere teşekkürler.

Esen kalın…

 ABDULKADİR SARIALTIN

JEOLOJİ MÜHENDİSi


TMGD Kursuna geldiğimde çok çekinerek gelmiştim. Zordur diye yapamam vs. ama işin içine girdikten sonra önyargılardan kurtuluyoruz. Çok kaliteli hocalara sahip eğitim hızlı ama güzel geçiyor. Özellikle eğitim hocamız Mustafa REVAN çok tecrübeli kaliteli bir eğitimci kendisine çok teşekkür ederim.

HAŞİM ÇİÇEK
BİLİŞİM VE HESAPLAMA UZMANI 


Kurumunuzun eğitimden Hocamız Mustafa Revan’ın ders anlatımından ilgisinden emeğinden Fatma hanımın güzel ikramlarından diğer çalışanların ilgi ve alakasından sınıfımdan çok memnun kaldım. İyi ki bu eğitimi yeni ümit kurumlarından almışım. TMGD eğitimi için kesinlikle bu kurumu tavsiye ederim. Sevgili hocamız Mustafa Revan’a Fatma hanım’a diğer çalışanlara ve değerli sınıf arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Umarım TMGD sınavında bütün sınıf arkadaşlarımla birlikte başarılı oluruz.

ZEYNEP BÜŞRA ÖZEN                                                    
ÇEVRE MÜHENDİSİ


Eğitim ortamı, eğitim ve eğitimcimizden gelmeden önce bu kadar performans beklemiyordum. Ama şuanda eğitim ve eğitim ortamı çok yeteli olduğu ders eğitimcimizin özellikle sıkmadan (konu sıkıcı olsa da ) hep bizi motive ederek eğitime başlaması Bir haftanın nasıl geçtiğini anlamadım. Ayrıca eğitime yazılmadan Fatma Nur Hanım da ilgisi de benim bu eğitim kurumuna gelmem de en büyük nedendir. Hocamızın konuyu akıcı ve tane tane anlatması gerekli notları özellikle tutturması eğitime çok faydası olmuştur. Kurumda çalışan tüm personele ve özellikle ders eğitimimize çok teşekkür ediyorum. Bundan daha iyisini düşünemiyorum.

Saygılarımla

ÖZGÜR ÖZÇAĞLAR

OTOMOTİV ÖĞRETMENİ


Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının ticari kaygıların ötesinde kişi memnuniyetini esas alan bir yaklaşım sergilemesi dikkat çekiyor. Bize bir kursiyerden ziyade misafir gibi davranmaları dikkatimi çekti. İkramlar sınırsız çay ve kahveler çok güzeldi. Teşekkür ederim.

 MURAT ARIKUŞU

DİL BİLİMCİSİ


Tek kelimeyle mükemmel…

Yeni Ümit her alanda olduğu gibi zirvede!!!

Mustafa Revan hocam konuya hakimiyeti ve yaklaşımıyla 10/10

TOLGA İLCİ
MAKİNE MÜHENDİSİ 


Sevgili Yeni Ümit Eğitim Kurumları yetkili şâhısa 30.07.2015 tarihinde başladığım ve 12.08.2015 tarihinde bitirdiğim TMGD Eğitiminden fazlası ile memnun kaldım. Hocamın anlayışlı açıklamaları ve öğretme azmi takdir eder sevgilerimle teşekkürlerimi borç bilirim. Ayrıca kurumunuz bünyesindeki ikramlar ve ilgi ile alakadan çok memnun kaldım. Yine teşekkürlerimi iletmeyi borç bilirim.

GÜLSELİ KATAR
ÇEVRE MÜHENDİSİ                                                                                                                                         


Kendimi en az bölümdeki olduğum kadar rahat hissettiğim bir ders ortamıydı. Hocamız da bunu sağlayan en öncelikli faktörlerden. Kendisinin iyi bir eğitim verdiğini düşünüyorum. Ayrıca ücretsiz verilen çay, kahve ve börek benzeri ikramlar daha önce hiçbir kurumda rastlamadım.Bu kurumunuzun para endeksli bir yer olmadığını gösteriyor.Teşekkürler.

AYHAN YILMAZ
KİMYA MÜHENDİSİ


Şu kesin ki Urfa’da benzer eğitim faaliyetlerini düzenliyoruz ve siz yani kurumunuz kurumsal olarak bizden daha iyi. Önemli olan kurumsal ciddiyet ve eğitmen ikisi de iyiydi. Özellikle eğitmen hocamız kurs süresi boyunca bizden daha ciddiydi ve verdiği eğitimi ciddiye alması bizi etkiledi. Her şey için teşekkürler. Aile olduk Urfa’ya bekleriz….

FAHRİ YÜKSEKYAYLA  
FİZİKÇİ


Daha önce hiçbir kursta rastlamadığım bir uygulama vardı burada.Tam dersten kafamız şişmişken içeri Fatma hanım içeri elinde tepsiyle giriyor ve her tarafı sıcacık poğaça,kek,börek kokusu sarıyordu. Valla benim için mutlu saatlerdi…

FİGEN ÇAKILLI
VETERİNER HEKİM


Genel anlamda kursunuzdan memnun kaldım. Hocamız Mustafa bey’e, ikramlarından dolayı Fatma Uzun hanıma ve her türlü sıkıntılarımızı dinleyen yardımlarını esirgemeyen Fatmanur hanıma teşekkür ediyorum.

Güzel anılarla ayrılıyorum. Güzel arkadaşlar edindim. Herşey güzeldi.

ABDULKERİM ÖZGÜR
MADEN MÜHENDİSİ


Sayın Yeni Ümit Eğitim Kurumu Yetkilileri; oldukça zor geçeceğine inandığım bir sınav öncesi, gelmiş ve katılmış bulunduğum bu kursun, anlatım dili olarak sadeleştirip,herkesle birebir ilgilenen sayın hocama sonsuz şükranlarımı sunmak isterim.Kurs sınıfı olarak Emre beyin sınıfının daha farklı olduğunu düşünüyorum.Genel olarak kurs boyunca bizimle başından beri ilgilenen Fatma Nur hanım. Başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederim. Ben bu sınavın sadece burada katılıp kazanılacağına inanıyorum.

KEREM AKKOR
ZİRAAT MÜHENDİSİ


Yeni Ümit Eğitim Kurumu Müdürlüğüne ;

Haftasonu grubu olarak Cumartesi ve Pazar 15.00-21.00 arası başta hocamız Mustafa bey ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederim,burada eğitim öğretim süreci boyunca çayınızı ve kahvenizi içtik hakkınızı helal edin.

TEŞEKKÜRLER

METİN KÜPOĞLU

KİMYAGER


Tavsiye üzerine geldiğim eğitim kurumunuzdan gayet memnun olarak ayrılıyorum özellikle EMRE YAĞIZ  hocamızın bizlere olan ilgi ve alakasından fazlasıyla memnun kaldık. Başarılarınızın devamını dilerim.

MUSTAFA TÜREL
İŞLETMECİ


Sayın Yeni Ümit Eğitim Kurumları;öncelikle burada geçirmiş olduğum bir hafta boyunca Fatma hanıma teşekkür ederim.Kurs süresi boyunca Mustafa Revan hocadan önemli bilgiler aldık ve bilgileri nasıl kullanacağımızı öğrendik,oldukça faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler.

NAİL ILGIN

ZİRAAT MÜHENDİSİ


Fatma hanıma teşekkür ediyoruz.Oldukça güler yüzlüydü. Eğitimde Mustafa hocanın bizimle tek tek ilgilenip sorularımı çözmesi,ayrıca başka sorular getirip bize çözmesi iyiydi. Telefonumuza bilgilendirme mesajlarının gelmesi iyiydi.Kısacası her şeyden memnundum. Çevremdekilere kesinlikle bu kursu öneririm.

GÜLİSTAN BAYRAM 

KİMYAGER


Kurumunuzdan genel anlamda memnunum öncelikle hocamız EMRE YAĞIZ ‘ a bilgi ve tecrübelerini iyi niyetle bizlere aktarmaya çalıştığı için. Fatma hanım’ a bizlere hazırladığı kekler börekler için.  Ancak isterdim ki bu kursun eğitim süresi iki hafta olsaydı.

YAKUP TIMKIR

MADEN MÜHENDİSİ


Yeni Ümit Eğitim Kurumu Müdürlüğüne;

14.02.2015 tarihinde başladığımız TMGD eğitimi boyunca kurumumuz, eğitimcimiz Mustafa Revan ve eğitim boyunca ilgisini eksik etmeyen Fatma hanım’a teşekkürlerimizi sunarım. Kurumunuzun bu eğitim döneminde göstermiş olduğunuz ilgiden de ayrıca memnun olduğumu özellikle iletirim.

SAYGILARIMLA

ATİLA SİMSAR                                                                    

FİZİKÇİ


Eğitimin başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler. Gerek idari personelinizin gerekse kurs hocalarının ilgisi neticesinde keyifli bir eğitim dönemi geçirdim.

KEREM HELLAÇ

ÇEVRE MÜHENDİSİ


MERHABALAR;

Kurumun eğitime verdiği önemden, ikramlarından ve ilgisinden fazlasıyla memnun kaldığımı bildirir teşekkürlerimi sunarım.

Not:Fatma ablamızın ellerine özellikle sağlıklar dileriz.

ÇAĞLAR GÜNGÖR

ZİRAAT MÜHENDİSİ


Bir haftalık zevkli ve yorucu bir zaman dilimi yaşadık. Ders hocamız gayet dolu,azimli ve mütevazi, idarenizde elinden gelen imkanları ihmal etmedi.Tek kelime ile teşekkür ediyorum.

MEHMET KILIÇOĞLU
İLAHİYATÇI


Katılmış olduğum Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı eğitimi çok verimli geçti. Kurum olarak ve hocamız bizlere çok yardımcı oldular. Kurumun hazırladığı panel de çok faydalı olmaktadır. Paneldeki soru sayısı ve testler arttırılırsa daha faydalı olacağını düşünüyorum. Hocalarımıza ve kuruma çok teşekkür ederim.

MAHMUT ÖZER DEĞİRMENCİ

KİMYAGER


                                           

Sayın Yeni Ümit Eğitim Kurumu değerli yöneticileri ve azimli çalışanları; 7 gün zaman zarfında faydalı bir eğitim ve güler yüzlü

hizmetinizden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.  Yeniden görüşmek ümidiyle…

ENES SAKARYA

JEOFİZİK MÜHENDİSİ


Sevgili Yeni Ümit ekibi;

Güler yüzünüz, ikramlarınız, samimiyetiniz diğer eğitim kurumlarından en büyük farkınız. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı eğitiminizin zamanla daha iyi dereceye çıkacağını  düşünüyorum. Yoğun teorik eğitimi; biraz daha görsel ve pratik

eğitime (soru çözümüne) ağırlık verilerek daha akılda kalıcı hale getirilebilir. Panel sistemi sürekli güncel tutulması halinde çok

daha başarılı olur.  Yolunuz açık olsun, her şey için teşekkür eder, sizlere ve tüm  arkadaşlarıma başarılar dilerim. Umarım yazımı okuyabilirsiniz.

ORKUN DEMİRTAY

DERİ MÜHENDİSİ


Eğitmenimiz Mustafa Bey gerçekten çok bilgili ve bilgilerini karşı tarafa aktarmayı çok iyi bilen bir kişiliktir. Kendisinden ve vermiş olduğu eğitimden oldukça memnunum. Kurs boyunca verilen ikramlar çok güzel, mutfak ekibinin eline sağlık. Kurs personelinden ve göstermiş oldukları güler yüzden ve hizmetlerinden memnunum.

FEYZULLAH KOÇER

KAMU YÖNETİCİSİ


KURSUMUZUN SICAK ORTAMI VE PROFESYONEL BİR EĞİTİM ANLAYIŞI BENİ FAZLASIYLA MEMNUN ETTİ,

BEKLENTİMİN ÜZERİNDE BİR EĞİTİMLE KARŞILAŞTIM. KATKISI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

GÖKÇE GÜRDAL

FİZİK MÜHENDİSİ


Sn Yeni Ümit Eğitim Kurumları yönetimi; Başta Mustafa Revan hoca olmak üzere tüm ekibe emeklerinden dolayı teşekkürler. Fatma Hanım’a tüm ikram ve hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Bu kurumda aldığımız eğitimin kendime ve tüm arkadaşlara yararlı olacağını ve sınavda başarı getireceğini ümit ederim.

OKTAY COŞKUN

KİMYAGER


Yeni Ümit Eğitim Kurumları sahibi, personeli Fatma Nur Çelikoğlu vs. güleryüzlü ve sevecen yaklaşımları ile Sayın hocamız EMRE YAĞIZ’ ın  fedakar, sabırlı ve verici yaklaşımları için ayrıca teşekkür ederim.

SEVAL AYIK KAÇDI   

KİMYA MÜHENDİSİ


Tmgd kursu için geldiğimiz eğitim kurumunuzda güler yüzlü, yol gösteren personeliniz için sizlere teşekkürü borç bilirim. Ayrıca bizi tmgd sınavına hazırlayan Mustafa beye üstün gayretlerinden ötürü  teşekkür eder başarılarınızın devamını temenni ederim.

YUNUS İNAN

KİMYAGER


YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMUNA VERMİŞ OLDUĞU EĞİTİMDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER.  HOCAMIZA TEŞEKKÜRLER BİZLERE GÜZEL BİR EĞİTİM  VERDİ.  EĞİTİM KURUMU PERSONELİNE DE TEŞEKKÜRLER.

HAVVA ÖNAL

İŞLETMECİ


Genel olarak verilen eğitimin kaliteli olması ve sınav formatına uygun gerekli önceliklerin belirtilmesi açısından son derece yeterli bulduğum bir kurs oldu. Gerek hocanın ve gerekse diğer idari kadronun kursiyerlerle ilgili olması da çok güzel bir uygulama oldu.

Teşekkürler.

VEDAT UĞURLİ

İŞLETMECİ


Eğitimin süresi kısa olmasına rağmen, bu kısa sürede gayet iyi özetlenerek eğitimi tamamladı. Eğitmenlerin bilgi ve ilgileri çok iyiydi.Aralarda ikramlarından dolayı Fatma hanıma teşekkürler.

HALİL ÜRKÜT
KİMYA MÜHENDİSİ


Tmgd eğitimlerinde hocamız ve eğitim kurumunuzun yakından ilgisi çok iyiydi. Özellikle bizi ikramlarıyla gülümseten Fatma hanıma eğitmenimiz Emre beye çok teşekkür ederim.

FIRAT LAÇİN
MUHASEBECİ


Sayın Yeni Ümit çalışanlarından Fatma Nur hanım, TMGD eğitimcimiz Mustafa hocam ve emeği geçen tüm personelinize çok teşekkür ederim. Gerçekten burada olmaktan çok memnun oldum.Kısa süreli yoğun bir eğitim olmasına rağmen çok sıcak bir ortamda sıkılmadan bu zor süreci  eğitmenimizin  büyük katkısıyla tamamlamış oldum.

AYŞE NUR KÖKSAL
BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSİ


Kurs ve eğitmen çok kaliteli, yemek ve ikramlar  güzeldi. Kılo aldık. Eğitim kalitenizin daimi  olmasını dilerim.

İBRAHİM USLU

YAPI ÖĞRETMENİ


Dört haftalık eğitim süresi boyunca güler yüzlü personel ve eğitmenimizle güzel bir şekilde kursumuzu tamamladık. Fatma

ablamızın ders aralarındaki güzel ikramları bize ayrıca bir motivasyon oldu. Her şey için teşekkür ederiz. Sınava kadar panele daha çok soru yüklerseniz çok seviniriz.

Saygılarımla.

GÖKSU KAMİLE GÖRHAN

ÇEVRE MÜHENDİSİ


Saygıdeğer Yeni Ümit Eğitim Kurumları yetkilileri 1 haftalık eğitim programında kurumunuzda almış olduğumuz zaman süresince başta hocamız EMRE YAĞIZ’ a  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, çok faydalı bir kurs geçirdim.Hocamızın mükemmel anlatımı sonucunda çok memnun kaldım.Hizmetleri iyi olması kurumunuz için güzel bir gelişimdir.Her şey  için teşekkürler.

AYTEKİN KAÇDI
GÜVENLİK BİLİMLERİ


KURSTAN HOCAMIZDAN YEMEKLERDEN ÇOK MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜRLER.

SALİH ÖZTÜRK

KİMYA MÜHENDİSİ


Yeni Ümit Eğitim Kurumu öğrencilerine genel anlamda her konuda yardımcı olmaktadır. Hocamız ilgisini yüksek tutmaktadır. Danışmanımız Fatma Nur hanıma ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

MURAT ULUDAĞ

İŞLETMECİ


Öncelikle ilk geldiğim günden beri ilgi ve alakasını bizden esirgemeyen Fatma Nur Hanıma teşekkür ederim. Kurs süresince sürekli bizimle ilgilenen ve eğitim yönünden bize yardımcı olan hocamız EMRE YAĞIZ ‘ a teşekkür ederiz.

GALİP AYÇİÇEK
ARKEOLOG


Yeni Ümit ile ilgili dersler, dersin işlenişi diğer özel hizmetler hakkındaki görüşlerim pozitif yöndedir. Tüm her şeyden çok memnun kaldım. Başka bir kurs ihtiyacım olduğunda burayı tercih edeceğimden şüpheniz olmasın.

MUSTAFA DEMİRTAŞ
ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER UZMANI


Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına teşekkür ediyorum. Güzel bir eğitim süreci geçirdik. Hocamıza ve ikramlarıyla bizi düşünen ablamıza ayrıca teşekkürler.

ADNAN TAŞKIN
MÜHENDİS


Yedi gündür burada eğitim alıyoruz. Gerçekten çok iyi bir eğitim aldığıma inanıyorum.ADR hocamı Mustafa beye ve bize her gün birbirinden güzel börek yapan Fatma hanıma sevgilerimizi sunuyoruz.Teşekkürler Yeni Ümit Eğitim Kurumu…

DEVLET ARAS
TEKSTİL EĞİTİMİ BÖLÜMÜ


Sekiz gün boyunca gördüğümüz eğitimde bize verdiğiniz destekten, ilgi ve alakadan ötürü teşekkürü bir borç bilirim.Her şey çok güzeldi. Fatma hanımın çörek börek ve pastaları da ayrı bir güzeldi.

ÜMİT ARAS
ORMAN MÜHENDİSİ                                                  


Burada kaldığım sürece öncelikle eğitmenimiz Mustafa beyin vermiş olduğu eğitim ve ilgi olmak üzere kurumunuzun vermiş olduğu hizmetten genel olarak memnun kaldım. Sınıf olarak oluşan sıcak ortamın kurumunuzun bir eseri olduğunu söyleyebilirim.Her şey için teşekkürler.

RÜÇHAN YILMAZ
İKTİSATÇI


Yeni Ümit Eğitim Kurumları’na;

TMGD eğitimi almak için tanıdığım Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına teşekkür ediyorum. Hocamız Mustafa Revan’a,yönetimden Fatma Nur Çelikoğlu’na, bizi doyuran  Fatma teyzemize teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim.

AHMET DOĞAN
İKTİSATÇI


Çay, kahve, yiyecek ikramları çok güzel.

Fatma hanım (aşçımız) bizimle çok ilgilendi, çok memnun kaldık, kendisinin takdir edilmesini talep ediyorum(prim-izin-ayın personeli) gibi.

Fatma Nur hanımı, kursiyerlere karşı ilgili, idari konularda yardımsever, bilgilendirimi  çok…

Kursiyerlere sınava kadar hazırlık konusunda yardımcı olmanız çok güzel(sınav ücretlerinin yatırılması, sınavlar vs.)

ALİ KOÇ

ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ


Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına düşük fiyata yüksek kaliteli hizmet verdiği için teşekkür ediyorum. Ayrıca sayın hocamıza ve Fatma hanıma emekleri için teşekkür ederim. Sınırsız içecek hizmeti her kurumda olmalı.Ödemede yapılan kolaylıklar için Fatma Nur hanıma teşekkürler.

BAHADIR SUBAŞI

JEOLOJİ MÜHENDİSİ


Söze nasıl Yeni Ümit’e geldiğimle başlamak istiyorum, hiç aklımda yokken İzmit’ten beni buraya getirten diğer kurslardan baskın olmasını ve beni ikna eden Fatma hanıma teşekkür ederim. Benim iyi bir öğretmen ve iyi arkadaşlar edinmemi sağladı.Ve birde Fatma hanımın bize yapmış olduğu ikramlara  da ayrıca teşekkür ederim.

Hocamızın akıcı bir şekilde anlattığını ve hocamızdan gerekli eğitimi aldığımı düşünüyorum. inşallah iyi olur diyorum, teşekkürler…

EMRE ÇETİN

MATEMATİKÇİ


Katılmış olduğumuz kursta, sürenin kısa konuların çok olmasına rağmen hocamızın konusuna hakim olmasından dolayı çok verimli olduğunu belirtmeliyim.Eğitiminiz çok iyi, kurs çok iyi.

FATİH ŞEN                                                           

FİZİKÇİ


Kurumunuzun verdiği eğitimden, çalışanların yaklaşımından oldukça memnun kaldım. Emre bey oldukça sabırlı ve bilgili. Bizleri çok iyi hazırladı.Aralarda verilen aperatifler çok lezzetli.Umarım her daim bu kalite ve gösterilen sabır devam eder.İyi çalışmalar.

SERKAN AYDIN

İKTİSATÇI


TMGD eğitimi aldım. Emre Yağız hoca çok iyi.Eğitim kurumu sahibi olsam transfer ederdim. Fatma Nur hanım çok ilgili. Bizimle çay, börek vs.gibi konularla ilgilenen Fatma hanımda çok iyi.

Çevremde sınava başvurmak isteyenler için yönlendirebileceğimi net söyleyebilirim.

ZAFER DELİKTAŞ

KİMYA MÜHENDİSİ


Yeni Ümit Eğitim Kurumları’na

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı(TMGD)eğitimi almayı düşündüğümde,Beylikdüzü’nde  oturduğumdan dolayı yakın civarlarda eğitim kurumu araştırdım.Bir arkadaşın vasıtası ile bu kursu kurumunuzda aldım.İlk kurstan denetlemede bulunmadığımdan dolayı başarısız bulundum ve ikinci ikinci kursa devam ettim.Gerek hocamız Mustafa Revan’ın anlatımı ve ilgili,gerekse çalışanların ilgisi,alakaları ve bizlere yaklaşımı son derece özverili ve yardımseverdi.Kurumunuzu tüm tanıdıklarıma önermekten büyük bir mutluluk duyacağımı belirtmek isterim.

AHMET CEM KOÇ
FİZİK MÜHENDİSİ


Yeni Ümit Eğitim Kurumu’na;

Kursun organizasyonunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Ulaşım rahattı. Yapılan ikramlar taze ve leziz olmasına sebep çabuk bitiyordu. Eğitim zor olmasına rağmen eğitimcimiz gayet açıklayıcıydı.

ASLI AYTÜRK YENİKÖYLÜ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ


Kurs süremiz gayet olumlu şekilde tamamlandı. Kurumla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadık. Gerek eğitmenimiz gerekse kurumdaki diğer çalışanlar gayet güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımlarla eğitim süremizi aile ortamı sıcaklığında tamamlamamızı sağladılar.

EMİNE USLU
İŞLETMECİ   


  

 Daha öncede ilkyardım eğitimi aldığım için az çok kurumu biliyordum. Bu son eğitimde de yapılan ikramlar dersin anlatımı ve  konuları anlayabilme açısından eğitim olumluydu. Özellikle personelin samimi davranışları ve sizi karşılama biçimleri çok hoştu.Yoğun ders temposuna rağmen bana sıkıcı gelmedi.Herkese teşekkür ederim.Başka eğitimlerde de tercih edebileceğimiz bir kurum.

EMRE ÇALIŞ
ZİRAAT MÜHENDİSİ   


Yeni Ümit Eğitim Kurumu;

Öncelikle yapmış olduğunuz güzel eğitiminiz için teşekkürler. Dersler genel olarak güzel geçti ve hocamız gayet güzel özverili anlattı. Hocamızdan çok memnunduk ve aynı zamanda gayet başarılı eğitim geçirdik. Genel olarak kurumunuzdan memnun kaldım, herkes ilgili ve alakalıydı.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler.

ENVER AVCI
MADEN MÜHENDİSİ 


 

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarından almış olduğumuz eğitim hizmetinden, hocamızın ilgi alakasından gayet memnun bir şekilde ayrılmış olacağım. Ayrıca bizimle ilgilenen Fatma hanıma da güler yüzlülüğü ile de ayrıca teşekkürler.

ERTUĞRUL ADIGÜZEL
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ


Daha önce bir çok eğitim kurumunda eğitim aldım. Burası daha samimi bir ortam oldu benim için. Bunda emeği geçen hocama ve Fatma Nur Hanım’a minnettarım.Aşçı ablamızda gayet başarılıydı.İkram konusunda kurum olarak çok iyi.

YETGİN YILDIRIM
BİLGİSAYAR VE KONTROL ÖĞRETMENİ


ADR Eğitimi için Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının ilgi ve alakasından son derece memnun kaldım. Hocamız Emre yağız için yapmış olduğum ufak çaplı araştırmada Türkiye deki en iyisi olabilecek kadar iyi olduğunu çok rahat söyleyebilirim. Hocadan ve eğitim kurumundan memnun oldum bundan sonrası bizimle alakalı bir durum teşekkür ederim.

UFUK CAN

ARKEOLOG 


Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına biz Tmgd adayları için hazırlamış olduğunuz yoğun ve eğitici kurs ortamı için teşekkür ederim. Eğitimcimiz İsmail Hakkı ATASEVEN’ e ayrıca göstermiş olduğu anlayış (bıkmadan usanmadan konuları anlatması nedeniyle) ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımla.

SUAT ŞEKER
MUHASEBE FİNANSMAN UZMANI


Genel olarak kurstan çok memnun kaldım. Öncellikle kadro olarak güler yüzlü olmanız samimi bir ortam yaratıyor. Tmgd kursu benim için çok dolu bir kurs oldu. Yeni yüzlerle tanışmak kurs içinde farklı bilgiler öğrenmek güzeldi Sn. Mustafa REVAN hocamıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Elinden geldiğince yoğun tempoda ve tüm samimiyetiyle bildiklerini tecrübelerini bizimle paylaştı. Umarım çalışma standartlarınız hep böyle devam eder. İkramları hazırlayan ablalılara da ayrıca teşekkürlerimi iletirseniz memnun olurum. Tekrar görüşmek üzere.

AHMET TURAN AKKUŞ
KİMYAGER


7 Gün boyunca devam etmiş olduğumuz süresince gayet keyifli bir o kadar da bol bilgi dolu eğitim süresini tamamlamış olduk. Eğitim kurumunun genel işleyişi ve ikramları gayet güzeldi. Emekleriniz için teşekkürler. Bize engin bilgileri ile aydınlatan değerli hocamız Mustafa Revan’ın da ayrıca çok teşekkür ederim. Verdiğiniz her bilgi ve deneyim bizim için çok değerli. Saygılarımla.

ESRA KOÇ
ZİRAAT MÜHENDİSİ


Bence kurs ortamı ve eğitmen oldukça iyiydi. Kurs ortamı sıcak ev ortamı gibiydi. Ablanın yaptığı kendi elleriyle pastalar börekler ayrı bir sıcaklık kattı. Eğitmenimiz İsmail Hakkı ATASEVEN bizi kendimize bırakmadan öğretmek için çok özverili bir şekilde kursu tamamladı. Özellikle dersimi anlatır giderim anlayışında değildi.

HALİS EKİNCİ
COĞRAFYACI


Yeni ümit eğitim kurumlarına insana değer veren bir kurum olarak göstermiş olduğunuz ilgi alakaya teşekkür ederim. Hocamız İsmail Hakkı ATASEVEN bey’in göstermiş olduğu çaba ile ablalarımızın göstermiş oldukları meziyetler ve çalışanların Fatma Nur hanımın güler yüzü sayesinde bir kapanışın daha almış olduğu inancı ile tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla.

OĞUZHAN ERİŞ
KAMU YÖNETİCİSİ 

SAYFA 1

SAYFA 2

SAYFA 3

SAYFA 4

SAYFA 5