EĞİTİMİNİ TAMAMLAYANLAR-5

Kursiyerlerimizin Kurumumuz Hakkındaki Yorumları – 5

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5Foto Galeri


tmgd-80-2Sayın İlgili

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Ders aralarında lezzetli ikramlar sunulmakta bunlardan dolayı mutfak personeline ayrıca teşekkür ederim.

Emre Yağız’a güzel ders anlatımından ve bizlere olan katkısından dolayı teşekkürlerimi bizlere olan katkısından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla

PINAR TABAK – BİYOKİMYA MÜHENDİSİ


tmgd-43Öncellikle Sayın hocam İsmail Hakkı bey’e sonrasında Yeni ümit eğitim kurumları çalışanlarına ve her gün harika pastalar çörekler hazırlayan ablalarımıza teşekkür ederim. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle. Bu kaliteli eğitim için tekrar teşekkür ederim.

MUHİTTİN GÜLKAN –  ÇEVRE MÜHENDİSİ

 


tmgd-42Yeni ümit eğitim kurumunu internetten araştırdım ve doğru adreste olduğumun farkına vardım. Eğitim kurumunun eleştirisel ve övgüyü hak eden yönleri şu şekildedir. Tmgd eğitimini veren İsmail hakkı bey alanında uzman ve pratik bilgiyi paylaşan tecrübeli birisidir. Ders aralarında poğaça vb araştırmalar son derece olumlu. İdare katında çalışan arkadaşlar güler yüzlü.

MESUT GÜLER –  MAKİNE MÜHENDİSİ


Mustafa hocadan memnuniyetim en üst seviyede eğitim tarzı herkesin anlamasına uygun. Ayrıca örneklendirme ve önemli noktaların üzerinde duruyor olmasına ekstra anlaşılırlık sağlıyor. Hocanın diğer eğitimlerine de katılabiliyor olmak güzel. Teşekkürler.

ÇİGDEM DEMİRBAŞ –  İKTİSATÇI

 


tmgd-39Öncelikle kurs eğitmenimiz İsmail hakkı beye teşekkür ederiz. Ders anlatışındaki naifliği ile bizi derse bağlayabildi. Pasta ve böreklerin mimarı olan teyzemiz ve kurs görevlisi Suna hanıma teşekkür ederiz. Kurstaki arkadaşlık ortamı da güzeldi.

İBRAHİM BULUT –  ÇEVRE MÜHENDİSİ

 


tmgd-36TMGD Eğitimini başarıyla tanımlamış bulunmaktayım. vermış olduğunuz eğitim için çok teşekkür ederim. Herhangi bir aksaklık görmedim. Ekim 2016 da gireceğim sınav için şimdiden çok heyecan duymaktayım. Bu sınavda verdiğiniz eğitimin kalitesini daha fazla göreceğimden eminim.

HASAN KOCAMAN –  İŞLETMECİ

 


tmgd-27 Öncelikle verdiğiniz güzel eğitim adına ben teşekkür ederim. Emre hocanın tecrübesini içten bir şekilde bize aktarmaya çalışması takdire şayan. her şey için teşekkürler.

ASLI TONUS –  ÇEVRE MÜHENDİSİ

 


Yeni ümit’in tmgd kursundan memnun kaldım. Çok yoğun bir eğitimdi İsmail Hakkı ATASEVER hocamızın bilgisinden yararlandık. Güler yüzlü sabırlı yaklaşımından etkilendik. Ayrıca bize sunulan yiyecekler de nefisti. Buraya bir akrabanın tavsiyesi ile gelmiştim. Teşekkür ederiz.

MERYEM İNCİ YETİK
MUHASEBECİ


Yeni ümit eğitim kurumlarının bana sunduğu eğitimden dolayı başta suna hanım sevgili öğretmenim Mustafa revan hocama ve Fatma hanıma çok teşekkür ederim. Çalışma hayatında başarılar dilerim ve tabi diğer tanımadığım diğer çalışanlara da tanıdıklarım kadar cana yakın ve başarılı olduklarına inanıyor. Hayatlarında başarılar dilerim ve tanıdığım arkadaşlara da umarım hayatım boyunca tekrar görüşürüm. Saygılarımla.

FEYZULLAH KATAR
İŞLETMECİ 


Yeni ümit eğitim kurumlarının Mayıs 2016 dönemin de sunduğu tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kursunda sunulan tüm hizmetleri son derece beğeniyle karşıladım. Şahsım adına kursun başlamasından bitimine kadar sunulan hizmetler mükemmeldi. Kurs yöneticilerine idari personele ve güzel ders sunumu yapan sevgili hocamıza teşekkürlerimi sunuyor başarılarınızın devamını diliyorum.

CELAL SEZGİN KARAKAYA
İŞLETMECİ 

 

Yeni ümit eğitim kurumlarının bana sunduğu eğitimden dolayı başta Suna hanıma eğitimlerinden dolayı Mustafa Revan hocaya ve yaptığı poğaça ve böreklerinden dolayı Fatma Ablaya teşekkür ederim. Ekimde olacak sınavı geçersem tatlımla geleceğim bilginizle. Saygılarımla.

ELÇİ COŞAR
İŞLETMECİ

Kurum olarak güzel bir kurum ikramı sağ olun eksik etmediler. Kusur olarak söyleyecek bir söz bulamıyorum. Eğitim olarak da güzel. Hoca da İsmail Bey çok özverili bir beyefendi. Eğitim konusunda bize bayağı yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederim.

HAMDİN BARAN
YAPI RESSAMLIĞI ÖĞRETMENİ