EĞİTİMİNİ TAMAMLAYANLAR-4

Kursiyerlerimizin Kurumumuz Hakkındaki Yorumları – 4

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5Foto Galeri


Kursu internette buldum ve kaydımı yaptım. Bilmediğim bir eğitim kurumundan bu kadar ilgi ve disiplinli bir kurum beklemiyordum. Her sabah kahvaltı ve çay ikramları çok iyi. Hocalar hakkında öncellikle Emre hocamıza çok teşekkür ederim. Gerçekten inanılmaz bir çaba ve titizlikle hepimizin derse katılmasını sağladı. Yangın eğitimizde hocamızın verdiği eğitimi hayatımda gördüğüm en etkili ve verimli aynı zamanda eğlenceli bir derstir. Teşekkürler.

ÖMER ŞEN – TEKSTİL MÜHENDİSİ


Kurumunuzda açmış olduğumuz Tmgd eğitim sürecinde tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Tmgd eğitmeni Emre Yağız beyin konuya hâkimiyeti ve isabetli yerlerde gerekli vurguları yaptığından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

AHMET KAYA – İŞLETMECİ

 


tmgd-30Bize verdiği emeklerden dolayı bir haftalık kısa gibi görünse de aslında bizim için verimli olan bu dönemde sabrı bilgi birimi yetenekleri ve dayanaklığı için Mustafa revan beye çok teşekkür ederim. Bu arada bize güler yüzünden ve el lezzetinden mahrum etmeyen Fatma ablaya da çok çok teşekkür ederek bu kursu bitirmenin mutluluğunu ve bu güzel insanlardan ayrılmanın burukluğunu yaşıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

BURCU KASA –  ULUSLAR ARASI TİCARET UZMANI


tmgd-80-1Sayın İlgili

İlk olarak bu eğitime başlamadan önce gayet kararsızdım. TMGD eğitiminin zor olacağını, zor öğrenileceği inancına sahiptim. Fakat eğitim sürecinde öncelikle eğitmenimiz Emre Yağız’ın TMGD’nin çok da zor olmadığını ve verdiği mükemmel eğitim süresince anladım. TMGD’nin hayatımıza neler katacağı, nasıl bir süreçte ilerleyeceğiz hakkında hocamız bizi gayet iyi aydınlattı. Açıkçası çok güzel bir eğitim gördüm. Son olarak TMGD sınavına İstanbul Avrupa Yakasında girmek istiyorum.

Saygılarımla

RECEP İLBEY ADLIĞ – MEKATRONİK MÜHENDİSİ


Yeni ümit eğitim kurumları ile ilk defa ADR kursu ile tanıştım. Hocamız Mustafa revan başta olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ediyorum. herşeyin disiplin içerisinde olduğunu düşünüyorum. Ön büro olarak adlandıracağımız bölümde çalışan arkadaşlarında iyi niyet ve yardımından ötürü başta suna hanım olmak üzere teşekkür ederim.

ERHAN YILDIRIM
TARİHÇİ


Her şeyden önce eğitmenimiz Emre yağız müthiş bir hoca konuya hâkimiyeti ve soru çözme stratejisini övmemek kesinlikle haksızlık olacaktır. Ders aralarında Fatma ablamızın birbirinden lezzetli ikramları da ayrıca bahsedilmesi gereken bir durum kesinlikle. Hocamıza konusunda sonsuz başarılar.

BÜLENT AKYOL
BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

Yeni ümit eğitim kurumunda bulunduğum ve eğitim gördüğüm dönemde gerek Emre hocamız gerek Fatma teyzenin böreklerinden yeterince memnundum. Eğitim kurumunda oluşmuş Aile ortamı ve yeterli samimiyet eğitim boyunca beni motive eden ve kuruma çeken büyük etkendi. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
MAKİNE MÜHENDİSİ

 

Yeni ümit eğitim kurumuna kurumunuzun eğitim süresi boyunca gerek derslerin programı gerekse emre yağız hocamızın ders anlatımı olsun oldukça yeterli ve kaliteli idi. kurumun bizlere olan tutum ve davranışlarından ayrıca takdire şayandır. Yeni ümit eğitim kurumlarına başarılar diler teşekkür ederim. Saygılarımla

RIFAT SELİM MAŞLAK
İKTİSATÇI

Emre hocanın ders anlatım tekniği kitaba ve konulara hâkimiyeti oldukça iyi ve bu kadar kısa zamanda ancak bu kadar şey anlatılabilirdi. Fatma hanımın hizmetinden de çok memnun kaldık. Sürekli sınıfla ilgilendi ve eksikleri giderdi. Yücel hocanın ders anlatımı başarılıydı.

ASLIHAN ÇALIŞKAN
FİZİKÇİ

Yeni ümit kurumunda Tmgd eğitimize başladığım ilk dersten son derse kadar memnun kaldığımı ifade eder alanında engin bilgiye sahip saygı değer hocamız Emre yağız a ayrıca her gün el emeği göz nuru tatlı ve poğaçalarıyla Fatma teyzeye saygı değer hocamız Yücel Hocaya teşekkürlerimi sunar her zaman görüşebilmek dileğiyle.

MUSTAFA ERGEN
MAKİNE MÜHENDİSİ

TMGD için iyi ki bu kuruma gelmişim. Çok ama çok memnun bir vaziyette de ayrılıyorum. Güler yüzlü insanlarla dolu moral depolayarak derslerimizi gördük eğitimimizi yaptık. Bence alabilecek en güzel en mükemmel hizmeti teşekkürü bir borç bilip emeği geçen öncellikle Emre hocamıza kaydımızı yapan Fatma nur hanıma bize mis gibi börek çörekler ikram eden Fatma Hanım Adile Naşit teyzemize teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

BEYHAN ÇOLAKOĞLU
İŞLETMECİ

Merhaba arkadaşlar kursla ilgili söyleyebileceğim şeyler işinin hakkını veren bir eğitmen tarafından verilmesidir. Videolarla deneme sınavları ile ve kitabı ile oldukça fazla ders materyali sağlanmaktadır. Emre hocaya emeklerinden ötürü teşekkür ederim.. Sınavın tarihini henüz bilmiyoruz lakin bize sağlanan materyallere çalışılırsa kazanacağımdan eminim. Fatma hanıma da unutmamak gerek her hafta bize yapmış olduğu pasta börekler ile bizi mutlu etti. Her şey için teşekkürler.

ATAKAN ALAGÖZ
İŞLETMECİ

Samimi bir eğitim kurumu konulara hâkim ve eğlenceli anlaşılır üsluba olan Emre hocam ve lezzetli ikramlar sayesinde verimli ve alıcı bir eğitim süreci geçirdim. Beklentimin üzerinde bir süreç olduğunu söylemeliyim.

AYÇA BAŞAR
ÇEVRE MÜHENDİSİ

49 Saatlik zorunlu eğitim süresi boyunca kurum ve kurum eğitmeni kursiyerlere gereken desteği vermiştir. Bu durum için emre hocamız başta almak üzere tüm kurum çalışanlarına başta olmak üzere tüm kurum çalışanlarına ve Fatma hanıma teşekkürlerimi sunmak isterim.

Genel anlamda çalışanlar hoşgörülü seviyeli burada bulunmaktan mutluyum. Teşekkürler.

AZİZE ADIGÜZEL
İŞLETMECİ

Kurumun verdiği hizmet ve ikramlardan memnun kaldım. Aldığım kurs ile ilgili eğitmen konusuna hâkim ve bilgi aktarımında iyiydi. Eğitmenimizin gerekli yerleri vurgulayıp bizlere net aldırması açığımızı kapattığına inanıyorum.Eğitim süresi boyunca emeği geçen herkese teşekkürler.

CENK ALGÜL
İKTİSATÇI

Yeni Ümit Eğitim Kurumu olarak Bu ortamda eğitim sunduğu için saygı değer hocamız Mustafa beyin yılmadan düzgün ve verimli bir eğitim verdiği için teşekkürlerimi iletirim. Faydalı bir eğitim oldu. Eğitim kurumunun sabah ikramlarını hazırlayan Fatma hanıma ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla.

EDA YILMAZ
İŞLETMECİ

Sevgili Yeni Ümit Dolu dolu 8 gün geçirdik. Her şey çok güzeldi. Özellikle Emre hocadan çok memnun kaldık. Her şey eğlenceliydi. Özellikle Fatma hanıma sonsuz teşekkürler gösterilen özenden memnun kaldım. Umarım TMGD de sınavı da böyle eğlenceli ve verimli geçer. Her şey için teşekkürler.

ELANUR BAŞÇAVUŞOĞULLARI
KİMYAGER

Hocamız Emre yağız beye verdiği destek eğitim ve bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Çok verimli ve zevkli bir kurs ortamı sağladığı için müteşekkirim. Sorulan sorulara verdiği cevaplar ve hap bilgilerle sınavı kazanma adına bize bir adım öne çıkardığı için ayrıca teşekkürler. Güzel poğaça ve börekleri ile Fatma teyzemize de çok teşekkürler. Yangın hocamız yücel beye de yaptığı standup gösteri içinde ayrıca teşekkürler. Çok güzel  geçti. Her şey için teşekkürler.

EMİN ERTAN
İKTİSATÇI

Kursunuz bizi iyi ağırladı ortam güzeldi. Çay börek gayet güzeldi. Hoca Konusuna gelince dersinin hakkını veren bir şeyler öğretmeye çalışan dersini en iyi şekilde aktaran donanımlı bir hoca.

ERCAN TAŞAN
EDEBİYATÇI

Öncellikle böylesine sıcak bir ortam ilk defa bu tarz bir eğitim kurumunda gördüm. İkram edilen çay kahve poğaça ve börekler için Fatma ablaya teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık her şey çok güzeldi. TMGD dersi ise ilk defa bu tarz bir eğitimle iştigal olduğum halde çok yabancılık yaşamadım. Bu da Emre Hocamızın sayesinde çok iyi bir anlatımı var ders iyi adapte olduk. Aradaki esperilerde güzeldi.

EYYÜP İNAN
İKTİSATÇI

Eğitim danışmanı suna hanım son derece ilgili ve yardımcı. Aşçınız Fatma Hanım ellerine sağlık yaptığı her şey çok lezzetli hocamıza Emre yağız bey ise öğretmek için her türlü yolu deniyor. Gerçekten iyi bir eğitmen olmasa bu eğitim bitmez herhalde Emre beye bütün çabası için teşekkürler hem zevkli bir eğitim verdiği hem de öğretmek için gösterdiği üstün gayretler için.

FATMA KURNAZ
HEMŞİRE

Kurumunuzun 29.grup Tmgd sınıf öğrencisiyim. Kurs süresi boyunca ilgi ve alakalarından ötürü her bir çalışanı personele ve bizlere her ders günü hazırladığı börek ve kekleri ikram eden ablamıza sonsuz teşekkürler. Ek bir teşekkür de eğitimcimiz Emre yağız için kıymetli bilgilerini bizimle paylaştığı için.

FAZLI KOCAMAZ
ULUSLAR ARASI TİCARET UZMANI

Öncellikle bu eğitimi almamıza ve detaylı olarak bu eğitimi almamıza bize fazlaca yardımcı olmaya çalışan hocamız Emre yağıza yardımlarından dolayı kendi adıma teşekkür ederim. Daha sonra bizlere yaptığı börek poğaça ve tatlılar sayesinde zihnimizin açılıp kursa karşı adaptasyonumuzu artıran Fatma hanıma emeklerinden dolayı kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

HASAN ALİ UD
İŞLETMECİ

Öncelikle derste çok eğlendim. Keyifli geçtiğini düşünüyorum. Dersin ciddiyeti son derslerdeki soruları görünce fark ettim. İyice karmaşıklaştı. Fakat soruları çözdükçe dersi iyice sevdim. Emre hocamızda bu dersin keyifli geçmesinde çok katkısı oldu. Son bir not Fatma ablaya yaptığı börekler poğaçalar çok güzeldi. Ellerine sağlık her şey için.

NECDET ÇELİK
GIDA MÜHENDİSİ

Bu eğitim kurumuna gelirken bu kadar doğru ve yerinde bir eğitim alabileceğimi düşünmüyordum. Diğer eğitimcileri bilmiyorum. Fakat Emre yağız hocama çok teşekkür ediyorum. Bu eğitimi en basit yöntemle anlıya bilmemizi sağladı. Kurs bittikten sonrada rahatsız edebilirim. Güzel tatlar için Fatma ablaya teşekkürler. Fatma Nur hanıma da ilgileri için teşekkür ederim.

SEVİNÇ ERAYABAKAN
SEYAHAT İŞLETMECİSİ

Ön  Öncellikle kurumunuzun kalite ve vizyonunu ilgi ve alakanızı çok beğendim. Uzman kadronuz ve değerli öğretmenlere sahipsiniz. Hocamızın bize verdiği Tmgd eğitimi çok anlaşılır şeffaf ve güzeldi. Kurumunuz hijyenik ve temiz bir ortam sundu bize göstermiş olduğunuz misafir perverliğe teşekkür eder, Eğitmenlerimizin daha iyi şekilde devam etmesi dileğiyle iyi çalışmalar dilerim.

 

GÖKHAN DOĞANOĞLU

İKTİSATÇI

Sevgili yeni ümit eğitim kurumları sizin ile tanışana kadar yıllar itibari ile birçok eğitim ve kurs seminerlere katıldım. Bu zamana kadar her alanda ( Kayıt işleminden eğitim sonuna) takdire şayansınız. Tanıştığıma çok memnun oldum. Yeni birçok öğrenci olarak kurumunuzda eğitim olacağımı bildiririm. Tekrar en kısa zamanda görüşmek temennisi ile saygılarımla.

NECDET MARAL
İŞLETMECİ

 Kurumunuz da 04.01.2016–10.01.2016 tarihleri arasında TMGD almış olduğum eğitim boyunca Mustafa Revan hocamızın eğitim yöntemi çok güzel karışık bir dersi çok iyi anlatıyor. Mustafa hocamıza çok teşekkür ederim. Kurumunuz çalışanlarında yardım ve ilgilerinden dolayı onlara da teşekkür ediyorum. Herkese teşekkür ediyorum.

SERPİL KOÇ
İŞLETMECİ

Yeni ümit eğitim kurumuna Sn. Mustafa Revan hocamız ile tanışma imkânı vermesinden ötürü çok teşekkür ederim. Mustafa hocamız hâkim olduğunu her şekilde göstermiş tavırları ile sempatimizi kazanmıştır. Teşekkür ederim.

SİNAN TORAMAN
İŞLETMECİ

Yeni ümit eğitim kurumlarına katılmış olduğum ADR eğitiminde gerek kurumunuz idari çalışanları olsun. Gerekse hocamız Mustafa Revan beye göstermiş oldukları ilgi alaka ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim.

UĞUR SARIAL
KAMU YÖNETİCİ

Yeni ümit eğitim kurumlarında 49 saatlik TMGD eğitiminde gerek kursun hizmet yapısı gerekse kurumda görev yapan yapısı gerekse kurumda görev yapan başta Mustafa hoca olmak üzere diğer personelin gösterdiği ilgi ve alakadan personelin gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

 

ADEM AYDIN
KAMU YÖNETİCİ

Eğitim kurumlarımızın ülkemizin geleceği için önemi son derece büyüktür. Yeni ümit ailesi olarak böyle bir vizyon ve misyonu üstlendiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Yakın dönem ve uzak dönem Türkiye eğitim aşamalarını ailemin tamamını eğitimci olması nedeniyle yakından takip ediyorum. Çok iyi noktalara geldiğimizi düşünüyorum. Kurumunuzdan son derece memnun kaldım. Temiz olması ilk sırada geldi, ikramlar, eğitim kalitesi, mescit, el havlularının kaliteli olması mükemmel ufak hesaplar içinde olmamanız daima başarı getirir. Başarılı eğitim kurumlarının sayısının artması dileğiyle ülkemizde hiçbir insanımızın bir meslek ve spor branşı yapmadan yaşamaması dileğiyle.

MURAT HOPUR
İŞLETMECİ

Sevgili yeni ümit eğitim kurumları 25–31 Ocak 2016!da katıldığım TMGD kursu gayet başarılı geçmiştir. Başta Mustafa revan hocamıza yönetici ve çalışan olarak emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.

 

SEVGİ FINDIK BASMAZ
GIDA MÜHENDİSİ


Yeni ümit eğitim kurumlarından Mustafa revan hocadan almış olduğum ADR eğitiminden memnunum.49 saate sıkıştırılmış olan bu yoğun programda Mustafa Bey sayesinde verimli bir eğitim olduğu kanatindeyim. Bunun yanında her ilk arada verdiğimiz güzel ikramların tadı damağımda. Teşekkürler.

MÜNEVVER ÜNAL
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ