EĞİTİMİNİ TAMAMLAYANLAR-3

Kursiyerlerimizin Kurumumuz Hakkındaki Yorumları – 3

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5Foto Galeri


Kurs gayet keyifli ve emre hoca gibi bir hoca bulunması nadir hocalardandır. Diğer eğitim kurumlarına nazaran yeni ümit eğitim kurumlarının verdiği eğitimin kalitesi gerçekten çok yüksek fakat yeni Tmgd adaylarına tek tavsiyem bu yola girecekseniz eğer gerçekten çok emek sarf etmeniz gerektiğini bilin. Eğitimin boyunca emeği geçen başta ere hocam olmak üzere tüm kurum çalışanlarına teşekkür ederim.

ŞENOL GÜNDOĞDU – EKONOMETRİST


Kursun imkânını en iyi şekilde kullandım. Hizmetlerinizden ve samimiyetinizden yana bir şikâyet ve kötü düşünceye kapılmadığımı belirtirim. Ders eğitmenimizin yaklaşımı da olumlu ve ılımlı olduğunu gördüm. Ayrıca bir sıkıntımızın olmadığını eklemek isterim. Bol kazançlar.

AHMET SÖYLEMEZ – KİMYAGER

 


tmgd-48İstanbul’da buluna bir den fazla kurum içerisinde kalitesiyle ayrılmış ve yeni ümitlere ışık tutan değerli kurumunuzda gerek Fatma hanımın nefis börekleri gerekse Emre Yağız beyin güzel anlatımına sonsuz teşekkürler.

SAMET ÇİLKA –  KİMYAGER

 


tmgd-26Bir aylık eğitim süreci içinde tüm eğitim kurumu personelinin çalışması ve güler yüzünden çok memnun kaldım. Özellikle Eğitmenimiz Emre YAĞIZ ‘la birlikte keyifli ve öğretici bir süreç geçirdik. Konuya hakim her türlü soruyu cevaplayan oldukça anlaşılır ve sıkıcı olmadan tüm bilgi birikimini bizimle paylaştı. ADR eğitimi düşünen herkese tavsiye ederim.

A.DİLARA ÇELİK –  ÇEVRE MÜHENDİSİ


Sevgili Yeni Ümit Eğitim Kurumları bu güzel ortamda eğitimimizi tamamladığımız için çok mutluyuz. Aile ortamında geçirdiğimiz eğitimimize katkılarınızdan dolayı tüm çalışanlarınıza teşekkürü borç biliriz. Her gün bıkmadan usanmadan karnımızı börekler ve keklerle duyuran ablamızın ellerine sağlık. Hocamız Emre bey’in güzel ve ılımlı ders anlatışını beğendiğimizi belirtmek isteriz. Kendisine katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

SUAT ÇALMAZ –  ÇEVRE MÜHENDİSİ


tmgd-45Eğitim sıkıcı değildi. Hocamız da öğretmek için gayret gösterdi. Eğitimin sonunda konuya oldukça hâkim olmaya başladığımı düşünüyorum. Özellikle 1 hafta süren bir kurs sonucunda bu noktaya gelebilmek önemli. Hocamıza emekleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca ikramları için Fatma hanıma da çok teşekkür ederim. Kurs seçimim ve hoca seçimim konusunda çok memnunum. Herkese çok teşekkür ederim.


Güzel bir eğitim haftası geçirdik. Sınıfta samimi ve güzel bir ortam vardı. Özellikle Fatma ablanın yaptığı leziz ve harika börek poğaça ve kekleri. Hocamız Mustafa bey’de konulara çok hâkimdi ve bize güzel bir yol haritası çizdi çalışmamız için.

YUNUS ŞAHİN – SİYASET BİLİMCİSİ

 


tmgd-29Yeni Ümit Eğitim kurumlarına ilk olarak eğitiminizden çok memnunum. Hem ilk yardım hem de Tmgd kursunu kurumunuzda katıldım. Her iki bölümden de çok memnun kaldım. Özellikle hocamız Emre bey alanında çok başarılı ve çok iyi eğitici kurumda çalışan kişilerin güler yüzlü ve ikramlarda çok iyi her şey için teşekkürler.

BURAK SÜTYEMEZ –  BİYOLOG


Kendime yeni bir meslek arayışları içerisindeyken öğrendiğim tmgd alanında yaptığım araştırmada ilk süreçte kurumunuz yeni ümit eğitim kurumları ilk görüşmeden itibaren ilgi ve alakasıyla ne kadar ciddi olduğunu ne kadar bilgimize yön göstereceğinin sinyallerini vermiştir. Öncellikle bu konuda bize güzel bir alan ve fırsat veren yeni ümit eğitim kurumlarına ve sn Mustafa REVAN’ a bize gösterdiği ilgiden çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla

ERCAN UYAR
İŞLETMECİ

 

Dershanenizde 8 gün eğitime katıldım. Gördüğüm ilgi alaka beni son derece memnun etti. Fatma Nur hanımın ilgi ve alakasında son derece memnun oldum. Telefondaki ilgi ve alakası ikna kabiliyeti olmasaydı büyük bir ihtimalle bu kursa katılmazdım. Fatma Nur hanıma çok teşekkürler.

Eğitmen hocamız çok ilgili alakalı ve kendini vererek eğitime katıldı. Ayrıca kendimi bu konuda iyi yetiştirmiş, bildiklerini bize bu kısa zaman zarfında aktarmaya çalıştı. Eminim ki  bu eğitim süresi 20 gün Olsa her aday sınavı kazanır.

Eğitmen hocamız Emre beye çok teşekkürler. Ayrıca yönetimin katkılarıyla dershaneye mutfak açılmış. Mutfaktaki aşçı ablamın Fatma hanımın yapmış olduğu ürünleri çok beğendik. Ellerine sağlık Fatma hanım. Hepinize teşekkürler.

 

Not :Arkadaşlarıma sizi tavsiye edeceğim SAYGILARIMLA

 

 

ORHAN ATALAY

MADEN MÜHENDİSİ

 

Eğitim boyunca Fatma Nur Hanım’ın ilgisi kayıtın öncesinde olduğu gibi içten ve samimiydi. Kayıt oldular, ödemeleri aldık şeklinde bir tutum ile karşılaşmadık. Fatma Nur Hanım ‘a çok teşekkür ederiz.Emre hocamızın sabrı ve gayretiyle eğlenceli ve verimli bir eğitim dönemi geçirdik. Önceki öğrencileri ile hala iletişimde olması ileride bize karşıda bu tutumda olacağının güvenini verdi.Her sorumuza açıklayıcı ve net cevaplar aldık. Emre hocama minnettarız. Eğitim süresince ikramlar ile bize çay ve kahvesiz gün geçirmedik.Pasta ve börekleriyle tam anlamıyla doyamasak ta tatlarından çok memnun kaldık. Ablalarımızın güler yüzleri hep üzerimizdeydi.Ellerinize sağlık ablalarımız.

H.DİLŞAT UYLUKCU
ORMAN MÜHENDİSİ

 

 

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine tercih ettiğim yeni ümit eğitim kurumlarının tüm hizmetlerinden çok memnun kaldım. Bugün eğitimimizi tamamlıyoruz. Ve ben iyi ki bu Kurumu tercih etmişim diyorum. Başta bize sabırla ve şevkle ders anlatan Emre hocamıza Fatma Nur hanıma ve her sabah mis gibi pişirdiği yiyecekleri bize ikram ede Fatma hanıma çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.

TUĞÇE ŞANLI OZAT
İŞLETMECİ

Hakkında hiçbir bilgim olmayan ADR eğitiminde Emre Hoca sayesinde az çok kafamda bir şeyler oturmaya başladı. Eğitim sürece dolu dolu geçtiği için hocamıza çok teşekkür ediyorum. İkramlıklarla dikkatimizi toplamaya çalışan kurum çalışanlarına minnet borçluyuz aslında 7 saat süren derslerin görünüşte çok zor geçeceğini düşünüyordum ama hocamızın ders anlatım teknikleri bu süreci çok kolaylaştırdı kendi adıma son olarak kursiyerlerinize gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı çok teşekkür ediyorum.

 

 

DUYGU AYDIN

BİYOLOG

26.08.2015 Günü bizim eğitim bitiyor. Ben buraya gelmeden önce hem eğitim hem de Tmgd zorluğundan derslerin ağırlığından dolayı endişeliydim. Ama gördüm ki Emre hocanın deneyimi ve tecrübesi bizim bu sıkıntılarımızı giderdi. Bundan dolayı en başta Emre bey ve bize börek yapan ablaya teşekkürler.

ALİ ASLAN
TARİHÇİ

 

3.4.1.5.6 referansıyla bu duygusal yazıma başlamak istiyorum. öncelıkle kursa başladığımız ilk günden bu yana bize pasta börek kekleriyle en önemli desteği veren ablamıza teşekkür etmek ıstiyorum. Ablacım eline sağlık yaptıklarınız lezzetlıydı. Sonra asıl konu olan Tmgd kursu ve sayın hocam emeğiniz için teşekkür ederim. Kısa zamanda önemli bilgilere sahip olmamız konusunda bize yardımcı oldunuz. Başka bir vakitte tekrar görüşmek dileğiyle. Ayrıca yeni ümit eğitim kurumlarına da teşekkür ederim.

SALİH SIBIÇ
SİYASET BİLİMCİSİ

Yeni Ümit Eğitim Kurumları çalışanlarına ve Tmgd eğitmeni hocamız Mustafa Revan’a kursun ve eğitimin kalitesiyle bize vermiş oldukları güven için Esenyurt Belediyesi çalışanları adına kendi adıma teşekkür ederim. Bizleri aç susuz ve çaysız bırakmayan ismini bilmediğim ablaya çok teşekkür ederim. Yani periyodik olarak yılda 2 kursa gitmeme rağmen şu ana kadar böyle bir şeye rastlamadım. Özellikle o börek çok güzeldi her kursa geldiğimde çıkmasını isterdim. Her şey için teşekkür ederim.

ADEM DAĞLIOĞLU
İŞLETME MEZUNU

Kursunuz gerek eğitim dokümanları olsun, gerekse paneldeki bilgiler, Emre hocanın anlatımının gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Kekler poğaçalar çok başarılı. Teşekkürler.

CENK KILINÇ
İNŞAAT MÜHENDİSİ                                         

 

ORHAN AYHAN –  HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM UZMANI

TMGD kursunu Emre hocadan aldığım için çok memnun ve şanslı olduğumu hissediyorum. Bizlere poğaçaları ile çok iyi bakan ablamıza da çok teşekkür ediyorum. Bir haftalık eğitim sonunda sınav için gerekli olan donanıma sahip olduğumu hissediyorum. Bizlere her türlü yardımcı olan Fatma hanıma da teşekkürlerimi iletiyorum. Bu kuruma her şey için teşekkürler.

UĞUR BAL
MALİYECİ

EĞİTİM DEĞERLENDİRME

 

Eğitim merkezinin fiziksel koşulları yeterliydi . Tüm çalışanların muameleleri saygılı ve insancıldı. Hocamız mütevazi gayretli ve oldukça başarılıydı. Çay kahve ikramları ve Fatma ablanın pişirip getirdiği pasta börekler takdire şayandı.

 

Genel olarak başarılı bir eğitimdi.

 

ABDURRAHMAN İNCE

KİMYA MÜHENDİSi

Eğitim kurumu ile ilgili daha önce hiçbir bilgim yoktu ve gelirken biraz kararsızdım. Ancak eğitim başladıktan sonra Emre Hocanın konuya hâkim oluşu ve bizi sınava hazırlamak için gösterdiği gayret çok mutlu etti. Eğer bir daha eğitim alacak olursam düşünmeden kurumu ve Emre Hocayı tercih ederim. Ayrıca ders aralarındaki ikramlar da gayet lezzetliydi. Fatma ablaya teşekkürler bize iyi baktı.

 

 

ERHAN TERZİOĞLU

İKTİSATÇI

 

Yeni Ümit Eğitim kurumlarından almış olduğumuz TMGD eğitiminin bu son gününde başta eğitmenimiz Emre yağız bey’e kurs sorumlusu Fatma hanıma lezzetli ikramlar için ablalara çok teşekkür ederim. Arkadaşlarımıza sınavda başarılar dilerim.

 

 

MEHMET RECAİ TORUN

ZİRAAT MÜHENDİSİ

 

Gördüğümüz kurs zorlu olmasına rağmen hocamız konulara çok hâkim bir biçimde bize yardımcı olup materyallerden maksimum düzeyde faydalanmamızı sağlamıştır. Kurs süreci boyunca bize ikramlarda bulunan Fatma ablamıza teşekkür ederim.

YAKUP UÇAK
KİMYAGER

Ben Vanlı’yım asıl mesleğim kimyager bir çok eğitim ve kurslara katıldım ve gittiğim her kursta memnun kaldım. Ama hiçbiri Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının gösterdiği ilgiyi gösteremediler.Eğitim kurumunda eğitim veren Mustafa hocamıza ve Fatma Nur hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Başarılarınızın devamını dilerim.

METİN ÇİMENDUR
KİMYAGER          

Bir arkadaş tavsiyesi ile tercih ettiğimiz Yeni Ümit Eğitim Kurumlarında aldığımız eğitimden içerik olarak son derece memnunuz. Eğitmenimizin yeterliliği ve konusuna hâkimiyeti üst düzeyde ve bunu bizlere aktarabilmek için ellerinden geleni yapıyor olması kurumun en olumlu yönü. Aldığımız tüm eğitim hizmet ve ikramlar için teşekkürlerimizi sunarız.

NAMIK UZMAN

İŞLETME UZMANI

YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMUNA

 

TMGD eğitimi için geldiğimiz kurumunuzda Hocamız Emre Yağız ‘ın Eğitimle ilgili göstermiş olduğu çabaya öncelikle teşekkür ederim. Bu eğitimin süresi daha fazla olabilir. Ancak bu sürede bile hocamız tüm konuları gönülden anlatım da bulundu, özetledi soruları çok yönlü yazdırdı, çözdü çözdürdü.

Kurumun görevlisi Fatma hanımda bizlerle her sorunumuza içtenlikle yaklaşımı Eğitim süresincede bizlere çay vb. hizmetlerini esirgemeyen Fatma hanımın güzel anlatımlı ve dolu dolu eğitim gösteren kuruma ve Hocamız Emre YAGIZ ‘a teşekkür ederim.

 

 

VEDAT KÜÇÜKBÜKÜCÜ

MADEN MÜHENDİSİ

 

04.05.2015 -11.05.2015 Tarihleri arasında yeni ümit eğitim kurumlarının TMGD eğitimlerine katıldım. Kurumunuzun kayıt gününden itibaren bizleri sürekli bilgilendirmesi kurumunuzun güvenirliğini ve ciddiyetini ortaya koyması yönünden bizzat bana çok güzel doneler vermiştir.

 

Ancak kurumunuzda kursa başlamamızla birlikte farklılıkların sadece bunlarla olmadığını insanlarla (kursiyerlerle) olan ilişkilerde ciddi anlamda  samimi ve isimlerimizle bizlerle hitap edilmesi fikirlerimizin daha da olgunlaşmasına sebep olmuştu.

Kurumunuzun idarecisi Eğitmenleri olarak şanslı olduğunu ve çok güzel paylaşımlar olduğunu mükemmel duygularla eğitimimi tamamladığım ve gelecekte arkadaşlarıma rahatlıkla referans vererek önereceğim bir kurumdur.

 

Her şey için teşekkürler

 

SURALP BOZDAĞ

Eğitimden genel anlamda memnun kaldım. Emre yağız hocamıza özellikle teşekkür ederim. Eğitim konusunda kaliteli bir hizmet aldığımız kanaatindeyim. Fatma Nur hanıma ilgisi ve yardımları için ayrıca teşekkür ederim.

 

ALPEREN ÖZDEMİR

KİMYA MÜHENDİSİ

 

Uzun süredir TMDG Eğitimine ilgi duyuyordum. Kısmet Emre Hoca gibi değerli bir insandan, Hocadan eğitim almakmış Hocamızın bize karşı yaklaşımı, bilgi hâkimiyeti çok güzel Kendisini bu işe adamış. Her konuda bize çok yardımcı olduğunu düşünüyorum. Hocam yandınız benden kurtuluşunuz yok Sanırım başınızı çok ağrıtıcım. Sizin gibi değerli bir hocadan çok şey öğreneceğime inanıyorum.

 

 

AYŞEGÜL BİLGİÇ

BİYOLOG

 

Merhabalar tesadüfen internette rastladığım bu eğitim kurumunun İstanbul’ da olması ve benim Rize’den geliyor olmam çekincelerimi katlasa da bu hiçte uzun sürmedi. Sebebimi; Öncelikle hocamızın güler yüzlü ve samimiyeti ardından çalışanların hizmette sınır tanımayışı sorunları kesinlikle azalttı. Benim tavsiyem iyi bir eğitim almak istiyorsanız düşünmeden gelebileceğiniz yerdir. Çoğu var azı yok başarılar.

 

 

CAFER TOPALOĞLU

TARİH MEZUNU

Kurs boyunca aldığım eğitim, ilgi ve alaka karşısında çok memnun kaldım. Hocamız gerçekten çok iyiydi. Pasta, börek, keklere zaten lafımız yok. Emeği gecen herkesin ellerine yüreklerine sağlık. Her şey için teşekkür ederim.

 

KADİR ÖZCOŞKUN

İKTİSATÇI

TMGD’nin T ‘sini bilmeden kursa başladım. Gerek Tmgd hakkında gerek sınav hakkında birçok bilgi sahibi oldum. Emre hocanın konuya hâkimiyeti konuları aktarmasından kendini belli etti. Ablaların pasta ve böreklerini de değinmeden edemeyeceğim.

 

 

MESUT NAMLI

KİMYAGER

Yeni Ümit Eğitim kurumunda sona geldik. Geldiğim ilk gün ve son günde gerçekten çok farklılık var. Özellikle kursa kayıt yaptırmaya geldiğim gün kitaplardan aşırı bir korku alıştı lakin emre hoca bu 49 saatlik eğitim programında bizi aydınlattı. Verilen hizmetler ve çalışanların ilgisinden memnunum. Saygılar.

BİLAL GÖKCE
SANAT TARİHÇİSİ

Öncelikle Eğitimimiz konusunda emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Kurs süresi boyunca emeklerini ve yardımlarını esirgemeyen hocalarımız ve kurum personellerine kendi adıma teşekkür ederim. Fatma ablamızın ikramları bizi çok memnun etti. Ellerine sağlık her kuruma bir Fatma abla lazım. Gerek yangın dersi ve tatbikatı gerekse TMGD ‘ e derslerinde hocalarımızın ilgisi gayet güzeldi. Kendi adıma verimli bir kurs dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 

 

MUSTAFA BAYRAKOĞLU

TARİHÇİ

YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI

 

 

Kurum yönetiminden çok memnun kaldım. Eğitmenimiz Emre Yağız bey’den çok güzel bir eğitim aldık sıkılmadan, anlaşılır, güvenilir ortamında bir eğitim oldu. Kurumun bize gösterdiği misafir perverlikten çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese Teşekkür ederim.

 

ORHAN YILMAZ

YAPI RESSAMLIĞI ÖĞRETMENİ

 

 

Kursunuzu internetten öğrendim, Emre hocanın konusuna hâkimiyeti Fatma hanımın ikramları internette okuduğumda daha memnuniyet vericiydi. Fatma Nur hanımın ilk karşılayışı ve sonrasında ders içeriklerinde çizdiğimiz zik zaklar yorucu olsada zevkli bir eğitim dönemi geçirmemize yardımcı oldu. Emre hocanın slâytlarını kursa başlamadan dinlemem eğitim döneminde bana yardımcı oldu. Fakat hocamızın sıkmadan anlatması zor olanı kolaylaştırdı. Bundan sonrası bizim kişisel çalışmamıza kalmış durumda Her şey için teşekkürler. İnşallah ilk sınavda geçerek Tmgd olmayı başarırız.

 

 

CAYMAZ GÜNGÖR ÖZÇELİK

İKTİSATÇI

YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARINA

 

Sizin kurumunuzdan aldığım ilk programdı. Ancak eğitmenimiz SN. Emre yağız üstün meziyetlere sahip saygı değer emeğini esirgemeyen öğrencilerine kanalize olan tüm derslere hazır gelen ve sabırlı bir eğitmen. Umarım tüm eğitmenleriniz bu ve üstü seviyelerde olup kurumunuzu daha üst seviyelerde görebilmenize yardımcı olurlar.

 

HAKKI FEYZİOĞLU

EKONOMİST

Sınıf içinde ve dışında kurs hocamız ve yeni ümit personeli elinden gelen her şekilde bize yardımcı oldular. Eğitimcimiz Emre Bey özverili bir şekilde bilgi birikimini bize aktarmaya çalıştı. Yol göstericiliği TMGD eğitiminde bize kolaylık sağladı. Her eğitim gününde güzel aperatif hazırlayan Fatma hanıma ayrıca teşekkür ederim.

 

 

HANDE DEMİR

SANAT TASARIMCISI

Yeni ümit eğitim kurumunuzun açmış olduğu tmgd kursuna katıldım. Gerek personelin ilgisi gerek hocalarımızın özellikle Mustafa Revan hocamızın ders anlatım yeteneği üstün soru çözme yetenekleri karşısında etkilendim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

TUNÇ OĞUZ
İNŞAAT MÜHENDİSİ

TMGD eğitimi için geldiğimiz kurumunuzda 10 günlük eğitim aldık. Sıcak ve güzel bir ortamdı. Hocamız Emre yağız gerçekten konusunda uzman ve çok iyi bir eğitmen bize çok faydalı bilgiler verdi. Her şey için teşekkür ederiz.

 

HARUN ÇOLPAN

İKTİSATÇI

TMGD Eğitimi için yeni ümit eğitim kurumlarına başvurdum. Burada sıcak bir karşılama ile derslerimize başladık. Hocamız Emre Bey derslerimizi bizlere konulara çok hâkim bir şekilde tekrar tekrar bizlere anlattı. Bunun dışında derslerimiz gayet güzel aile ortamı şeklinde geçmesini sağladığı için hocamıza ve tüm çalışanlara teşekkür ederim. Fatma ablamıza hazırladığı güzel yiyecekler için çok teşekkür.

 

 

LEVENT AŞIK 

SOSYOLOG

 

DEĞERLİ YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI

Yoğun geçen bir eğitim süresini zevkli bir şekilde tamamladık. Emre Hocamızın konuya hâkimliğiyle işler çok kolaylaştı. Tabi Fatma ablamızın lezzetli ikramlarıyla güzel motive olduk. Kurumunuza teşekkür ediyoruz.

 

 

MERVE SÜL

KİMYAGER

Ulaştırma Bakanlığının Tehlikeli Malların Karayolu ile taşımacılığına ilişkin sınavına hazırlanmamızda başta müteşebbis firma olan yeni ümit eğitim kurumu ve çalışanlarına ve çok değerli hocamız emre yağız bey’e çok teşekkür eder vermiş oldukları emeklerinden dolayı şükranlarımı bildiririm. Saygılarımla.

MUHAMMET YILDIRIM
İŞLETMECİ

Yeni ümit eğitim kurumuna ve sevgili hocamız Emre yağız’a verdikleri emek için çok teşekkür ediyorum. Yeni ümit eğitim kurumunun ilgi ve alakası Sayın; Emre yağız Hocamızın konuya hâkimiyeti gerçekten çok memnun edici, tekrar teşekkür ediyorum.

 

 

MUSTAFA ERTÜRK

İŞLETMECİ

 

Sınıf içinde ve dışında kurs hocamız ve yeni ümit personeli elinden gelen her şekilde bize yardımcı oldular. Eğitimcimiz emre bey özverili bir şekilde bilgi birikimini bize aktarmaya çalıştı. Yol göstericiliği TMGD eğitiminde bize kolaylık sağladı. Her eğitim gününde güzel aperatifler hazırlayan Fatma hanıma ayrıca teşekkür ederim.

 

 

ÖNDER KUZUM

EDEBİYATÇI

Yeni Ümit Eğitim Kurumları bünyesinde görmüş olduğum kurs çok verimli ve yararlı olmuştur. Gerek öğretmenin disiplini yeri geldikçe esprileri dersin anlaşılmasında ve zevkli bir hale gelmesini sağlamıştır. Emeği geçenlerin ellerine kollarına sağlık.

 

ABDULLAH TÜYSÜZ
İŞLETMECİ

28.Dönem kursiyeri olarak her şeyden çok memnun kaldım. Özellikle eğitimcimin bilgisi çalışan personelin iyiliği bir haftamın kolay geçmesini sağladı. Her şey için teşekkürler.

BEGÜM AYDIN
BİYOLOG

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının verdiği eğitimden çok memnun kaldım. Eğitimi ve eğiticileri özellikle Emre hoca çok iyi bir hoca. Başka bir sertifikaya ihtiyacım olsa yine yeni ümit eğitim kurumlarını tercih ederdim.

İPEK SÜTYEMEZ
BİYOLOG

  1. Yeni ümit eğitim kurumları öncelikle 28.dönem Tmgd eğitiminde bizlere yardımcı olan Mustafa Revan hocamızın gösterdiği itina ve eğitim için çok teşekkür ederim. Kendisi bizlere son derece iyi bir eğitim vermiştir.

RÜÇHAN BAYTAR
ÇEVRE MÜHENDİSİ

Yeni Ümit Eğitim grubuna emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Özellikle hocamız Emre beye bize göstermiş olduğu emek, sabır ve gayretlerinden dolayı da teşekkür ederim. Ders arası börek ve pastalar benim için unutulmaz oldu.  Sevgilerimle

FİLİZ TEKCANOĞLU
İŞLETMECİ

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarından almış olduğum Tmgd eğitimin çok verimli geçtiğini ve Emre Yağız sayesinde bu sınavı geçebileceğimi düşünüyorum.10 gün boyunca birlikte olduğum sınıf arkadaşlarıma Emre yağız hocamıza ve de özellikle nefis ikramlardan dolayı Fatma ablaya teşekkür ediyorum. Emre hocamızın eşsiz ve derin bilgi birikiminden ve bizlere gösterdiği ilgiden dolayı kendisine teşekkür ederim.

ALİ İHSAN URGANCI
İŞLETMECİ

Öncellikle Emre hocanın ilgisi eğitimi tüm konulardaki bilgisi beni bu eğitimde çok tatmin etti. Kurumun ikramları sorunlarımız ile ilgili çabuk sorun çözme yetkileri en iyi derecede kurumdan ayrılırken aklımda en küçük bir sorun oluşmadı. Eğitimi yeni ümit eğitim kurumlarından aldığım için mutluyum. Herkese çok teşekkürler.

PELİN YENİLMEZ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ 

Hayatımda böyle bir meslek grubuna başvuracağımı hiç düşünmemiştim. Her ne kadar bir Tmgd adayı olsam da buradaki ortam ve eğitim kalitesini özellikle Emre hocanın eğitim desteğiyle daha iyi olacağını düşünüyorum. Tüm emeği geçen emekçilere teşekkür ederim.

RIZA DEMİRCİ
İKTİSATÇI

Tmgd eğitimim sırasında eğitimimizi büyük bir sabırla veren Emre yağız’a diğer kurs çalışanlarına ve her gün yaptığı lezzetli yiyecekleriyle Fatma ablaya teşekkür ederim. Geldiğim için gayet memnun oldum.

TUĞBA GÜNEŞ
JEOLOJİ MÜHENDİSİ

SAYFA 1

SAYFA 2

SAYFA 3