EĞİTİMİNİ TAMAMLAYANLAR-2

Kursiyerlerimizin Kurumumuz Hakkındaki Yorumları -2

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5Foto Galeri


tmgd-78-2Almış olduğum TMGD eğitimi ile ilgili öncelikle Eğitim Kurumunun eğitim başlamadan önce hatırlatma mesajlarıyla, eğitim sırasındaki bilgilendirme, yol gösterme ve yardımcı olma düşüncesinden oldukça memnun kaldım. Eğitmenimiz Sayın Mustafa Bey’in ders işleyişi, gerekli ekipmanları kullanarak özenli ve titiz çalışmasından dolayı memnun kaldım.

Teşekkürler.

NAZLI BERİVAN – KİMYA MÜHENDİSİ


Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının vermiş olduğu eğitim den oldukça memnun kaldım. Kursta almış olduğum eğitimi kariyer hayatımda başarılı olacağıma inanıyorum. Kursun sağlamış olduğu eğitim ve hizmet takdir edilecek dereceydi. Özellikle eğitim hocamız Mustafa REVAN kendisi çok anlatılır bir dille şuana kadar görmediğimiz birçok yabancı kelimeleri bize öğretti. Onun sayesinde ADR 1–2 cildine hâkim olacak dereceye geldik. Sorularımızı sabırla ve içtenlikle bizi dinleyip cevap verdiği için ona ne kadar teşekkür etsek azdır. Çalışan personellerden de çok çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

EMEL TEZCAN –  KAMU YÖNETİCİSİ


tmgd-78-03Sayın İlgili

Kurumunuzdan almış olduğum TMGD eğitimim mesleki yaşantım için olumlu bir katkısı oldu. Eğitim süresi boyuncu çok iyi ağırlandım. Umuyorum ki sınavı geçer TMGD uzmanı olarak çıkarım. Her şey için Sn hocamıza ve sizlere çok teşekkür ederim. Özellikle ikramlarınızı özleyeceğim.

Saygılarımla

PELİN TEKİN – KİMYAGER


Merhaba bu kursları internetten araştırdım ve kendime nedense en yakın en açık en samimi Yeni Ümit Eğitim Kurumlarını buldum mesafe her ne kadar uzak olsa da çünkü ben bu kursa Afyonkarahisar’ dan katılmak üzere geldim. Kurs ortamı samimi sıcak bu nedenle çabuk adapte olunabiliyor. Ayrıca ev ortamı gibi yani sabah poğaçalar börekler çaylar nescafeler pastalar kurstaki Emre hocanın anlatımı da çok güzel işini hakkıyla yapan biri. Ona da emeklerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla

MURAT DOĞMUSAY –  İŞLETMECİ


tmgd-41Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına ve değerli hocama ithaf en kurumsal yapıdan ve hizmetlerden gayet memnun oldum. İlginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim. Hocamız Emre YAĞIZ’ ın ders anlatımı gerçek hayatla ilgili örnekler vermesi ve soru çözümleri için de çok teşekkür ederim. Etrafımdaki insanlara önerebileceğim bir kurum olarak aklımda kalacak.

MERVE AKDOĞAN – İKTİSATÇI


tmgd-78-1Mustafa Revan hocam konuya hakim ve interaktif bir şekilde eğitimi sürdürdü. Eğitim süresince oldukça faydalı soru çözümleyici gerçekleşti. Sınava yönelik potansiyel soru örnekleri aydınlatıcı oldu. Sunumların paylaşılması, bilgi paylaşımı açısından önemliydi. Ablamızın pasta, börek ve poğaçalarını afiyetle yedik ellerine sağlık evimizde gibi hissettirdi bizi.

Turgut HOLOĞLU – ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

 


tmgd-40Öncelikle bu eğitime katılmak için internetten değişik şirketlerden bilgi ve katılımcı yorumları okuyarak yeni ümit eğitim kurumlarına katılmaya karar verdim. Özellikle Suna Hanım ve Emre yağız hocaya yapılan yorumlar bu kursa katılmam konusunda itici güç oldu ve katıldıktan sonra her şeyin doğru olduğunu tertipli düzenli saygılı bir yaklaşımla hareket edildiğini gördüm. Her şey çok güzeldi. Herkese teşekkür ederim. Özellikle Mustafa Revan hocamız,  Yücel hocamız ve Fatma hanıma başarılarınızın devamını dilerim.

KADİR AKCA –  İŞLETMECİ


tmgd-38Her kurs dönemi heyecanlı ve zevkli olur. Yeni insanlar ile tanışmak yeni kurumlar tanımak her zaman ilgi çekicidir. Bu kurs döneminde benim için zevkli oldu. Sağ olsun yeni ümit eğitim kurumunun ikramları damağımıza tad kattı. Mustafa hocanın akıcı bir o kadar yoğun ders anlatımı çok şey kazandırdı bana. Hocamıza ikram hazırlayan arkadaşlarımıza ve bu eğitimi organize eden eğitim kurumu çalışanlarına teşekkürler.

HÜSEYİN POLAT –  BİYOLOG


tmgd-34 Yeni ümit kursuna internetten yüzeylice araştırıp geldim. Eğitimi hakkında çok detaylı bilgiye sahip değildim. Ancak gelince gördüm ki A’dan Z’ye işinin hakkını vermeye çalışan insanlar var burada. Hocamızdan çalışan kat görevlisine kadar hepsi öğrenciye hizmete odaklı. Hepsine şimdiden teşekkür ediyorum. Bu arada Emre hocamızın da öğretim taktiklerinin ve esnek öğretim sisteminizde bize epey faydalı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

ELİF TAYFUR – MALİYECİ


tmgd-37 SAYIN YENİ ÜMİT YETKİLİLERİ; Öncellikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederim. Araştırmam sonucu iyi ki kurumunuzu seçmişim, başta Emre Yağız hocama ve tüm çalışanlara teşekkürlerimi borç bilirim.  SAYGILARIMLA

HATAY SEVGİL –  İŞLETMECİ 

 


tmgd-31 Vermiş olduğunuz 8 günlük TMGD eğitimi kursu süresince vermiş olduğunuz hizmet ve güler yüzlü davranışlarınızdan dolayı tüm eğitmen ve personele teşekkür ederim.

CAN BAŞAK – SPOR YÖNETİCİSİ

 


tmgd-28 Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının vermiş olduğu eğitimden son derece memnun kaldım. Özellikle Mustafa REVAN hocamızın eşsiz ders anlatımı ve konuya hâkim olmasından gayet memnun kaldım. Ayrıca ikramlar ve hizmet güzeldi. Umarım aldığımız eğitimin hakkını fazlasıyla verebiliriz.

BARIŞ VAROL –  KİMYAGER


Bu kursa başlarken kursun içeriğine çok hâkim değildim ve çok fazla beklentim de yoktu. Bu nedenle çok büyük bir konsantrasyonla kursa devam edemedim. Buna rağmen Mustafa hocanın performansı beni biraz eğitimin içerisinde tuttu. Kendisine teşekkür ediyorm. Biz dinlerken yorulduk. O yorulmadan anlattı.

ATİLA KARAKAYA
TANITIM UZMANI

Öncelikle bir haftalık eğitim süresi içerisinde bizi gayet güzel ağırlayan yeni ümit eğitim kurumlarına çok teşekkür ederim.1 Haftayı kurum ve eğitim bazında değerlendirirsek kurumun sağladığı tüm imkânlar çok iyi. Eğitim bakımından ise hocamız ve kurumun bize sağladığı tüm ikramlar çok iyi. Kurumun bize sağlamış olduğu panel eğitimi çok başarılı. Çevremde bu eğitimi almak isteyen herkese tavsiye edebileceğim bir kurum ve eğitimci. Herkese tekrar teşekkür ederim.

BORA ŞEN
ORMAN MÜHENDİSİ 

                              

 

14–20 Aralık 2015 tarihlerinde düzenlenen Tmgd eğitim programına katıldığım yeni ümit eğitim kurumlarının tüm çalışanlarına ilgili ve yardım sever yaklaşımları sebebiyle teşekkür ederim. Eğitim süresi boyunca çay, kahve, poğaça, gibi ihtiyaçlarımızı karşılayan mutfak ekibine de ellerinize sağlık diyorum. Eğitmenimiz Sayın İsmail Hakkı ATASEVEN ‘e de bilgi ve tecrübelerinden faydalanmamız hususunda gerek dersler gerekse ders dışı saatlerde gösterdiği yaklaşımdan dolayı ayrıca teşekkür ederim. Umarım kendisiyle profesyonel hayatta ta karşılaşırız.

İSMAİL ÇAĞILCI
BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSİ 

 

Kurs eğitim ve diğer imkânlar hakkında Emre Yağız hocamızın vermiş olduğu eğitim gerçekten başarılı ve yol gösterici oldu. İsabetli noktalara değinmesi sınav için çok büyük bir artı olacaktır. Bunun yanında panelde sağlanan imkânlardan oldukça faydalı ve kalıcı bir etkiye sahip. Burada aldığımız eğitimi bize sağlanan imkânlar teyzelerin poğaçaları kekleri çay kahve vs. samimi ortam oldukça güzeldi. Kursun kendi adıma başarılı geçtiğini düşünüyorum. Kuruma hocalarıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

M.YASİN SAĞLAM
SİYASAL BİLİMCİ

Öncellikle kursa başlarken Fatma Nur Hanımın ilgi ve alakası kursa başlarken beni heyecanlandırdı öncellikle ona teşekkür ederim. Sevgili Hocamız Emre yağızın dersin ilk gününden son gününe kadar aynı heyecanla bize ders anlatması ve hepimizle tek tek ilgilenmesi benim bu kursta sonra da başkalarına tavsiye etmem de ilk önceliğim olacaktır. Yangın eğitimini veren muhteşem değerli hocamız yücel hocaya ayrıca saygı ve sevgilerimi sunarım. Bize her sabah börekler pideler getiren güler yüzüyle güne güzel başlamamızı sağlayan Fatma hanımın hakkını da ödeyeceğimi belirtirim. Kısacası her şey için çok teşekkür ederim. Sizi unutmayacağım.

YASEMİN DEMEZ
KAMU YÖNETİCİSİ

Yeni ümit eğitim kurumlarına 16 Kasım 22 Kasım 2015 tarihleri arasında eğitim almış olduğum TMGD grubunda Mustafa Revan hocadan gerekli ve yeterli eğitim alabildim. Kurumuzunun yaklaşımı ve kurumsal olarak ilginizden hoşnut kaldım. Eğitim kurumu olarak başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımı iletirim.

İPEK YAZKAN
KİMYAGER

Saygı değer ümit eğitim kurumları çalışanları Tmgd eğitimi almak için kursunuzu tercih etmek amacıyla yaptığım araştırmalarımın ne kadar isabetli bir sonuç ile tamamlandığını görmekten kendim adına çok mutluyum. Bu düşüncelerim eğitim kurumunuz başta eğitimcisi Emre yağız hocama ikramlarımızı hazırlayan Fatma hanıma bize kayıt esnasında ve sonrasında gerekli bilgileri aktaran Fatma nur hanıma büyük etkisi var. Şunu da son olarak belirtmek isterim ki kesinlikle yeni ümit eğitim kurumlarını her platformda tavsiye ederim. Sonsuz teşekkürler.

VEYSİ NACİR
KAMU YÖNETİCİSİ 

Kurum çalışanları beklediğimden daha sempatik ve güler yüzlüydü. Emre hoca bizimle hoca öğrenci ilişkisi dışında bir arkadaş ilişkisi göstererek bize manevi konuda oldukça destek sağladı.9 gün boyunca en ufak bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Mescid olayı yani dersliğime yakınlığı çok olumlu bir şey benim açımdan.

KÖKSAL KÖKLÜ
İŞLETMECİ 

Yeni ümit eğitim kurumlarına katılmaktan onur duydum. Eğitim görevlisi Mustafa bey’den Fatma Nur Hanımdan ve bize her gün börekler kekler poğaçalar yapan personellerin vermiş olduğu hizmetlerden çok memnun kaldım. Kurumunuzda mescit bunması mutluluğuma mutluluk kattı. Kısaca kurumunuzdan çok memnun kaldım.

SEVAL SATICI
KAMU YÖNETİCİSİ

Tesadüfen bu kurumu keşfettim fakat bazı tesadüflerin hayatımızda çok önemli yer edinebildiğimi fark ettim. Gerek eğitim gerekse idari kadro ve personel ilgisi sayesinde güzel anılarla ayrılmaktayız. Kısa sürede bu kadar kaynaşmayı ve eğitim süresince katkıyı başka yerde bulamazdım. Her şey için teşekkürler yeni ümit eğitim kurumları.

MİKAİL AKPUNAR
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

Emre YAĞIZ hocama çok teşekkürler. Gerçekten çok profesyonel bir eğitim veriyor. Hiçbir ayrıntıyı atlamıyor, kurumun ve Fatma nur Hanım’ın zamanında bilgilendirmeleri için ayrıca teşekkür ederim. Emekli itfaiye amiri hocamız konusunda çok uzman ona da çok teşekkür ederim. Tabii bize poğaçalar kekler yapan ablamızı da unutmadık. Eğitime ilk başladığımız gün güler yüzüyle hoş geldiniz demesi çok büyük jestti. İlginize çok teşekkürler. Profesyonel bir eğitim aldığıma inanıyorum.

LÜTFÜ ŞAHİN
İŞLETMECİ

Eğitim için kurs araştırması yapmıştık ve buraya geldiğim için hiç pişman olmadım. Emre Yağız hocamıza çok teşekkür ederim. Bizlere iyi bir eğitim verdiğini düşünüyorum. Özelliklede etiketleme konusunda, sınavda da nokta atışlar yaparız inşallah ayrıca ablaların ikramları da çok güzeldi. Tekrardan her şey için teşekkürler.

 TUĞBA KIRPAT
GIDA MÜHENDİSİ

29 Eylül 2015 tarihinde Yeni Ümit Eğitim Kurumlarında almaya başladığım TMGD kursunun bitim tarihi olan 6 Ekim gününe kadar öğretmenim Emre Yağız’dan ve kurumla ilgili tüm işlemlerden memnun kaldım. Kursun sonunda öğretmenimin emeğinin ve benim çabalarımın boşa gitmediğini gördüm. Kayıt aşamasında kayıtla ilgili tüm işlemlerimi kolaylaştıran Fatma Nur hanımdı. Hepsine teşekkür ediyorum.

FAHRETTİN ANUK
KAMU YÖNETİCİSİ

Sayın yeni ümit eğitim kurumları zor kısa ve bol emek dolu bir süreci kolaylaştırmak güzelleştirmek ve en önemlisi ev de gibi hissettirmek için elinizden geleni yaptığınız çok aşikâr. Öncellikle bunun için teşekkür ederim. Bu düşünceye aracılık eden öncellikle hepinizin samimiyeti Fatma ablanın börekleri için teşekkür ederim. Ayrıca mescidiniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Emre Hoca Ne kadar titiz çalışkan ve öğretmek için elinden geleni yaptığı ortada sadece öğretmek için ya da sadece anlatmak için anlatmıyor. Böyle bir hocaya sahip olmanız bence büyük avantaj tabi ki bizimde. Kolaylıklar diliyorum.

İKBAL ŞUŞUT
İŞLETMECİ

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının çok sevgili 14–20 Eylül 2015 Tmgd kursu kursiyerleri ve saygı değer eğitimcisi Mustafa Bey. Büyük bir istekle katıldığım bu kurstan şimdi büyük endişelerle ayrılıyorum. Yanında karın ağrıları da çabası. İşin esprisi bir yana gerçekten zor olsa da yapabileceğime inanıyorum. Çok keyifli bir 1 hafta geçirdim. Güzel insanlarla karşılaştım. Kocaeli’nden gelmekle doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Ve en büyük emek Fatma abladandı. O nereye giderse biz de onunla gitmeye hazırız. Her şey için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

BEYHAN DEMİRKO
İKTİSATÇI

Kurs tahmin ettiğimizden çok daha profesyonelce hazırlanmış. Bu anlamda çok memnun kaldım. Eğitimcimiz Emre Yağız kesinlikle konusuna çok hakim bilgili donanımlı ve bilgisini aktarma konusunda yetkindir. Tüm ikramlar ve servisler için teşekkür ederim. Saygılar.

NAZMİYE KARACA
KAMU YÖNETİCİSİ

TMGD kursunda olduğum süre içerisinde eğitim kalitesi adı altında kesinlikle hiçbir kusur görmedim ve aksine TMGD kursu adı altında alabileceğim en kapsamlı ve en kaliteli hoca olan Emre beye teşekkürlerimi iletmeyi kendime görev edinmeden yapamazdım. Teşekkürler hocam

NOT: Börek ve çörek yapan teyzemize de çok teşekkürler. Ellerine sağlık.

İSMAİL GÖBELLER
MAKİNE MÜHENDİSİ

Emre Yağız hoca gerçekten işini çok iyi yapan başarılı bir hocadır. Konu hakkında tüm donanımlıdır. Yeni ümit eğitim kurumu da eğitim süresince bize evimizde gibi hissettirmiştir. fatma abla sağ olsun.

NURCAN KOZAN SÖYLEMEZ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

Yoğun ve zor geçen 49 saatlik eğitim süreci dahilinde bizlere hem desteği, güler yüzü, yardımcılığı sevecenliği ve bizlerin sınavı geçip belgelerimizi almamıza yetecek olan bilgi birikimini aktaran Emre Yağız ve ders aralarında bizlere güzel börekler, kekler vb. yaparak hem eğitim sürecini güzelleştiren hem de karnımızı doyuran Fatma Hanım’a ve en sonrasında tüm eğitim kurumuna teşekkür eder, Sınavı kazanacak bilgilerin ve yeterliliğin tarafımızda olduğunu umut eder, herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.

CUMHUR AKMEŞE
İŞLETMECİ    

Eğitmenimiz Emre Yağız’dan aldığımız dersin oldukça verimli olduğunu düşünmekteyim. Umarım sınav sonucuna da yansıyacaktır. Yeni Ümit Eğitim Kurumu çalışanları da oldukça seviyeliler. Mutfak bölümündeki Fatma Hanım’ın ikramları için de teşekkür ederiz. Kendiside oldukça güler yüzlü Teşekkür ederiz.

KADER AKMEŞE
İŞLETMECİ                                                         

TMGD Eğitiminde öğrencisi olduğum özel yeni ümit eğitim kurumlarına teşekkür ederim. Çünkü hiç bilmediğim bir alanda aldığım bu eğitimde kurum içi yardımlaşma olsun eğitmenimiz sayın emre yağızın katkıları ve özverisi olsun Fatma ablanın pasta börek ve el emekleri olsun her şey için teşekkürler. Dolu doyurucu ve doğru bir eğitim için teşekkürler.

EMRAH KELEŞ
İKTİSATÇI

Yeni ümit eğitim kurumlarına vermiş olduğunuz eğitim çok güzel gerçekten çok memnun kaldım. Bir haftanın bu kadar verimli geçirebileceğimi hiç düşünmemiştim. Ayrıca kekleri, börekleri, çayları kahveleri de geçmemek istiyorum. Onlarda gerçekten çok lezzetliydi. Ablalarımızın ellerine sağlık. Son olarak Emre hocamıza da vermiş olduğu sağlıklı eğitimi için çok teşekkür ederim. Ders dinlemeyi sevmeyen ben ders dinleye simi getirdiniz. Tekrar çok teşekkür ederim. Her şey için.

NERGİS CANTÜRK
ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

Zorlu Tmgd eğitimi sayın Emre hocamızın yönlendirmesi ve yeni ümit kurumun göstermiş olduğu katkıları ve arkadaşların oluşturduğu birliktelikle bu zorluğun azaldığını gördüm. Katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.

MEHMET COŞKUNYÜREK
BİYOLOG

Mustafa Bey kitaba oldukça hâkim. Dersi anlatma biçimi gayet güzel herkesin sorusuna cevap verebilecek şekilde de ortama hâkim. Fatma ablanın eli çok maharetli. Ellerine sağlık Fatma abla.

BURAK MUTLU
KİMYA ÖĞRETMENİ

Bir eğitim kurumundan beklenilen ilgi ve alakayı fazlasıyla gördüm. Tüm ilgililere teşekkür ederim. Eğitim konusunda Emre YAĞIZ hocamın gayreti ve katkıları beklentilerimin üzerinde olduğunu itiraf etmeliyim. Konuyla ilgili gidilecek yoldaki tüm işaretlere değinilmiş yol üzerindeki engeller keskin inişler ve çıkışlar net bir şekilde açıklanmış ve direksiyon bizlere bırakılmıştır. Samimi ve gayretli çalışmalarınızdan ve sunumlarınızdan dolayı Emre hocama ayrıca teşekkür ediyorum. Ayrıca Fatma hanımın lezzetli ve damağa hitap eden ikramlarınıza da teşekkür ederim.

MUSTAFA ÇINAR
MAKİNE MÜHENDİSİ

Kayıt olmaya başladığım günden kursu bitirdiğim güne kadar yeni ümit eğitim kurumlarının ilgi ve alakası gerçekten çok güzeldi. Fatma nur hanım ve bizlere börekler yapan ablalara teşekkür ediyorum. Emre hoca ile ders işlerken iyi ki bu kursa gelmişim dedim. Bu kurstaki arkadaşları ve ortam çok beğendim. Her şey için teşekkürler.

GÖKHAN KOÇ
İŞLETMECİ

TMGD Hafta içi kursu değerlendirmesi kurs genelinden gayet memnun kaldım ekipman yeterliydi. Personel eğitmenimiz yeterli derecede ilgilendi ve sorularımızı yanıtladı yardımcı oldu. Mustafa hocamız alanında gayet hâkim ve uzman bir eğitmen. Fatma ablamızın yaptığı her şey lezzetliydi ellerine sağlık abla. Fatma nur hanımda kayıt öncesinde ve sonrasında gerekli bilgileri verdiği için çok memnunum.

ARMAĞAN TANRIÖVER
TURİZMCİ

Çok büyük tereddütlerle başladığım Tmgd eğitimini büyük bir memnuniyetle bitirmiş bulunmaktayım. Emre hoca bizim için büyük bir şanstı. Bu kadar zor ve sıkıcı olan eğitimi çok keyif olarak bize aktaran ve gerçekten kilit noktaları vererek karmaşıklığı azaltan emre hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ders aralarında bize ikramlarıyla mutlu eden Fatma ablamızda dâhil olmak üzere olumlu bir şekilde bu yorucu eğitimi tamamladık. Sınavda tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

CANSU ZİYARETLİ               
ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

Tmgd eğitimine başlamadan önce konu ile ilgili sınırlı bilgiye sahiptim. Fakat eğitmenimiz Emre Yağız hocamız konu ile ilgili mükemmel bilgiler vererek ufkumu açmamı sağladı. Özellikle Emre Yağız hocamızın konuya inanılmaz derecede hâkim olması verdiği nokta atışı bilgiler sunumu ders slâytları ile birlikte konuları daha anlaşılır hale getirmesi özellikle yayınlamış olduğu kitap ve grubumuza verdiği güven ile sınava daha rahat ve özgüvenli bir şekilde girmemizi sağladığı için kendisine minnettarım. Teşekkürler Emre Yağız hocam. Ayrıca güzel ikramları için Fatma hanıma ‘da teşekkürü borç bilirim.

ALPER ÇEÇEN
MALİYECİ

Emre yağız hocamın Tmgd eğitiminde sınava hazırlık ve soruların çözüm yöntemi konusunda özverili ve kaliteli ders anlatışından oldukça memnun kaldım. Kurumla ilgili olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Olumlu taraflarının en baskın tarafı Emre hoca ile çalışmaları.

MUSTAFA SAVAŞ DOĞANER
ÇEVRE MÜHENDİSİ

Yeni Ümit Eğitim Kurumunu haberlerde duyduğum Tmgd haberi üzerine yaptığım araştırmalar sonucu ulaştım ve gördüğüm samimi ortam. Kursiyerlere aile ortamı yaşatması benim çok dikkatimi çekti. Beklentilerimi karşıladı. Her şey için teşekkürler.

BORKAN DİKSİN
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

Normal bir kursta olmayan sıcak bir ortam ve güler yüzlü insanlar. Eğitmenimiz Emre bey’in konuya hâkimiyeti ve anlatım kabiliyeti bilgisini insanlara aktarabilmesi gerçekten çok iyi. Fatma Hanım bence en yakın zamanda bir pastane açmalı sabah kahvaltı yapmadan gelen kişiler olarak geldiğimizde ikram edilen pasta kek ve börekler gerçekten güzel.

ADEM YAYLI
ZİRAAT MÜHENDİSİ

10 Günlük eğitim süremiz boyunca hocamız Emre yağız başta olmak üzere mutfakta çalışan ablalarımıza idari personele gösterdikleri ilgiden ve güler yüzden ötürü sonsuz teşekkür ederim. Her günü ayrı ayrı güzel geçen kurs dönemi boyunca ülkenin en iyi tmgd eğitmeni Emre yağız hocamıza gösterdiği sabır ve ilgiden ötürü tekrar teşekkür eder bu kurumda olduğum için çok mutlu olduğumu tekrardan belirtmek isterim.

 

 

MEHMET SABAK

ARKEOLOG

 

Özel Ümit Eğitimi Kurumu md .

Antalya dan

 

4 Mayıs 2015 TMGD kursuna katıldım. İnternetten çeşitli kurumları inceledim. Özellikle Emre YAĞIZ hocanın TMGD giriş videolarını izledim. Kurumunuza müracaatımda Halkla ilişkiler görevlisi Fatma Hanım gereken tüm yardımları gösterdi. Kayıt için İstanbul ‘ a geldim burada özellikle Emre YAĞIZ Hoca’dan kurs almayı istedim ve derslerimize Emre hoca geldi. Kendisi bilgi ve donanım olarak. Ayrıca mütevaziliği olarak çok mükemmel ilk geldiğim gün ile 1 hafta sonra kurstan ayrıldığım gün arasında fark edilir Bir bilgi değişikliğim oldu.

Özellikle Emre hoca halkla ilişkilerden Fatma hanıma ve kurumunuza teşekkür ederim. Başkalarına tavsiye edeceğim bir kurum.

 

 

MUZAFFER İNAL 

İNŞAAT MÜHENDİSİ

Yeni Ümit Eğim Kurumları ve tüm çalışanlarına eğitime vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederim. Mustafa revan hocamızın ders hakkında yeterli bilgiye sahip olması ve konuların anlaşılması için verdiği açıklayıcı örneklerden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Çalışmalarınızın devamını dilerim.

ENES EFE
KİMYAGER

Bu kursa bir arkadaşımın referansı ile geldim ve bu durumdan çok memnunum iyi ki gelmişim. Hocamız Emre yağız bu konuda çok donanımlı ve bu donanımını da bizle çok iyi paylaşıyor. Ayrıca kurum olarak ve çalışanlar çok özverili ve alakalı çalışıyorlar. Kayıt için görüştüğüm Fatma Nur hanımda, bize her gün börek çörek hazırlayan hizmetlilerde hepsi bir bütün olarak kursun daha güzel ve elverişli geçmesi için ellerinden geleni yapıyorlar.

 

 

HALİM YAZICIOĞLU

FİZİK  MÜHENDİSİ

Eğitmenimiz konusuna hâkim olduğunu 8 gün boyunca gösterdi. Her sorumuza net ve ikna edici cevaplar verdi. Tekrar edilmesi talep edilen konularda bıkmadan anlattı. Fatma ablanın eline sağlık ikramlar çok lezzetliydi. Genel değerlendirme olarak bizimle ilgilenen herkese teşekkür ederim. Herkes çok güler yüzlü ve yardım severdi. Bu kurumdan eğitim alınması konusunda tavsiyede bulunurum.

 

 

SİBEL TURAN AÇAR 

ÇEVRE MÜHENDİSİ

Eğitim olarak çok memnun kaldım. Eğitmen Emre beyin tecrübesinden çok istifade ettik. Özellikle imtihana yönelik soru çözümü panelden video anlatımı çok verimliydi. Her şey aile ortamı kadar sıcaktı.

 

Her şey için çok teşekkür ederiz

 

 

MİTHAT KAYA

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

TMGD grubumuzun tamamından hizmetli, ablalarımızdan yönetimden ve en çok da bize her türlü halimize sevgi ve saygıyla karşılayan Emre hocamıza sonsuz teşekkürler. İrtibatımızın hiç kopmaması ümidiyle.

 

 

HAKTAN ELBİR

ORMAN MÜHENDİSİ

 

 

Yeni Ümit Eğitim kurumları TMGD eğitimi hakkında tavsiye fikirlerim

 

Emre YAĞIZ beyin ders anlatma ve sınıf hakimiyeti gayet başarılıydı. Dokümantasyon  desteği ve iletişim becerileri konusunda tekrar teşekkür ediyorum. Börek çörekler için çok teşekkürler elinize sağlık.

 

 

HASAN OZAN ALTIN ÇEKİÇ

KİMYA MÜHENDİSİ

 

 

SAYIN YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI YETKİLİLERİ

 

 

TMGD kursu boyunca göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Hocamız Emre YAĞIZ’ ın detaylı anlatımı, sunumları ve birebir ilgisi sayesinde dersler zevkli ve anlaşılır bir şekilde geçti. Ayrıca yapılan ikramlar çok güzeldi. Kısacası tüm kurum yetkililerine tekrar teşekkür ederim.

 

LALE YILMAZ

KİMYAGER

SAYGI DEĞER YENİ ÜMİT CAMİASI

Misafirperverliğiniz için teşekkürler. Sağladığınız sıcak ortamda ders alma imkanı içinde ayrıca teşekkürler. TMGD eğitimi gibi spesiyal bir eğitimi başarı ile sunan Sn Emre YAĞIZ Hocamıza da teşekkürler.

 

HURİYE TÜRK

KİMYAGER

Yeni ümit eğitim kurumları ve sayın hocam Mustafa Revan’a teşekkürler. Sıcak ortam ve vermiş olduğunuz bilgiler ile umuyorum ki güzel şeyler başaracağız.

ZEYNEP ORHUN
ÇEVRE MÜHENDİSİ

Sevgili Yeni Ümit Eğitim Kurumlarının Değerli öğretmenleri bizler TMGD öğrencisi olarak aranızda bulunmaktan gayet memnun kaldık. Bu süreçte bize katkıları olan bütün personele ve öğretmenimiz Mustafa Revan Hocamıza çok teşekkür ediyorum. Her şey çok güzeldi inşallah TMGD sınavımızda başarılı olursa daha mutlu olacağım inşallah Diğer TMGD öğrencisi arkadaşlarımızda sınavda başarılı olurda emeklerinin karşılığını almış olurlar. Her şeyin hayırlısı diyelim.

 

HAYDAR EROĞLU

İŞLETMECİ

Tesadüfler neticesinde bilgi sahibi olduğum Tmgd danışmanlığı için yaptığım araştırmalara beni bu adrese yönlendirdi. Emre yağız bey’in konulara hâkimiyetinin yanı sıra aktarabilme yeteneğine de bu duruma katkı sağladığı bir gerçektir. Kendisine ve sizlere teşekkür ediyorum. Teşekkürler.

ARMAĞAN YÜCEL
İŞLETMECİ 

Genel eğitim kurumu ve gerekse Hocamızın Kurs eğitimi boyunca göstermiş oldukları yakın ilgi ve alaka her türlü takdiri üstündeydi. Her şey için teşekkürler.

ADNAN İNAL
İNŞAAT MÜHENDİSİ

Araştırmalarım sonucunda en yakın eğitim kurumu olarak seçtiğim Yeni Ümit Eğitim kurumları kayıt aşamasından son güne kadar genel olarak memnun oldum.

Kayıt aşamasında Fatma nur hanım ve arkadaşları ödeme konusunda yardımları için teşekkür ederim.

Hocamız Mustafa beye akıcı Sade anlatım için teşekkür ederim.

Özellikle çay kahve ve pastamızı  hazırlayan hanımefendiye teşekkürler.

 

 

AHMET GÖRMÜŞ

İŞLETMECİ

 

 

YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLÜĞÜNE

 

Kurumunuzda almış olduğum eğitim sürecinde kurumdan fazlasıyla memnun kaldım. Öncelikle Hocamız Emre Bey ders anlatımlarında oldukça yalın bir dil kullanarak anlamamız için elinden geleni yapmıştır. Güzel bir eğitim süreci olduğunu düşünüyorum. Ekip olarak tüm kurum çalışanlarına özellikle Emre Hocama teşekkürlerimi bildiriyorum.

 

BERNA KILIÇ

SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİSİ

Eğitim kurumunuzdan ve özellikle Emre YAĞIZ Hocamızın anlatımından çok memnun kaldım ve çok verimli bir eğitim sürecinden geçtim. Sınav için en iyi şekilde hazırlandığımız takdirde başarılı olacağımıza inanıyorum. İlginize , alakanıza teşekkür ederim.

 

 

GONCA TÜRKEL

KİMYAGER

TMGD Eğitimi için kurs araştırması yaptığım süreçte gerek Fatma Nur hanımın ilgi ve alakası gerekse web sitesinde ve çevremden aldığım olumlu referanslar Yeni ümit Eğitim kurumlarını tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimin sinyalleriydi.49 saatlik kurs süresince eğitmenimiz Emre YAĞIZ bey‘in konuya hâkimiyeti ilgi ve alakası son derece memnun ediciydi. Bu arada kurs ikramlarını ve diğer çalışanları unutmamak gerek.

 

Teşekkürler Emre Hocam, Teşekkürler Yeni Ümit…

 

İBRAHİM COŞKUN 

İŞLETMECİ

 

Kurumunuzun öncelikle böyle bir eğitime öncülük etmesi ve bu sayede bizimde bundan faydalanmamızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Sektör malum zorlukları olduğu dönemlerde böyle iş sahalarına eğitim veren kuruluşlar içinde ilk tercimiz oldunuz. Hayırlısıyla da aldığımız eğitim sonucu bir yerlere gelmemizde sizin ve kurumunuzda Özellikle hocamız Sayın Emre Yağız’a gerek ders içerisinde gerek ders arası ve sonunda bizle olan ilişkilerinden dolayı bize olan yaklaşımından dolayı fazlasıyla teşekkür ederiz. İdari bölümde Fatma Nur Hanımın gerekli teçhizat Ve danışma ihtiyaçlarımızda gösterdiği yardımdan dolayı teşekkür ederiz. İnşallah ilerleyen zamanlarda işimizin gereği olarak aynı bulvarlarda tekrar buluşuruz. Unutmadan söyleyeyim Bu arada bulunduğumuz sürece bize yaptığı yemek, pasta ve içeceklerle damak tadımız fazlasıyla mest eden Fatma ablamızın ellerinden öper işinde kolaylıklar dileriz. Emeği gecen herkese Teşekkür ederim.

 

 

KADİR ÖZBAKIR

TARİHÇİ

 

Keyifli bir eğitim ve çalışma ortamıydı. TMGD sınavı için yararlı bir eğitim süreci geçirdiğimizi düşünüyorum. Ayrıca eğitmenimiz Mustafa Revan’a teşekkürü bir borç görüyorum. Kaliteli çalışma ortamı ve eğitmenleriyle yeni ümit eğitim kurumlarını tüm kursiyerlere tavsiye ederim.

ERTUĞRUL KÜÇÜK

İŞLETMECİ

 

Beklentimin üzerinde olan bir kurstu. Emre Hocanın anlatımı sayesinde bu korkutucu kitapların üstesinden gelebildik. Özellikle misafirperverliğiniz ve Fatma teyzenin hazırladığı ikramlar çok güzeldi. Her şey için teşekkürler YENİ ÜMİT…

 

Başarılarınızın devamını dilerim.

 

 

MİNE DURMAZ

İŞLETMECİ

04.05.2015 İLE 11.05.2015 Tarihleri arasında Emre YAĞIZ Hocamızdan eğitim aldık, özellikle Emre Bey ‘den aldığımız eğitimi çok beğendim konuya hakimiyeti isteği ve bize yaklaşımı takdir edilecek seviyedeydi. Yeni ümit eğitim kurumu da bize yaklaşımı çok güzeldi ve misafirperverdi. Her şey için hem kurumunuza hem de hocamıza çok teşekkür ederiz.

 

 

RIFAT EMRE ERÖZ

İŞLETMECİ

 

Yeni Ümit Eğitim kurumlarından aldığım Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı eğitiminden bize destek veren bizi sabırla dinleyen Emre Hocamıza sonsuz saygılar, sevgiler. İkramlarıyla, hocamızın anlatımıyla her şey çok keyifliydi. Teşekkürler

 

 

HURİYE ÖZEN

ORMAN MÜHENDİSİ

 

Eğitim kurumunuzun adaylara yaklaşımı ticari kurum olmasının haricinde eğitimi ön planda tutarak adayları sınava hazırlama ve teşvik süreci özellikle çok olumluydu. Sayın Emre yağız’ın mesleğe konulara olan hâkimiyeti ve 49 saatlik eğitimi tüm zamana orantılı dağıtarak bizleri sınava hazırlaması oldukça başarılıydı. Kendisine ve kurumunuza teşekkür ederim.

 

ERAY İÇER

İŞLETMECİ 

 

SAYIN YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMU YETKİLİLERİ

 

Eğitici konuya hakimiyet ve gayret konusunda başarılı ve takdiri sayan bulduğumu. Personeller güler yüzlü ve yardımcı olma isteği çok iyi pasta börek imkanlarının ortamı zenginleştirildiğini.

 

 

ŞAMİL ATEŞ

MAKİNE MÜHENDİSİ

Yeni ümit kurumundan tehlikeli madde güvenlik danışmanlığa eğitimine katıldım Eğitimcimiz Emre YAĞIZ işini severek ve özveri ile yapmaktadır. Güzel bir eğitim süreci geçirdiğimi düşünüyorum. Kurumun ders arasında ikramları çok iyi düşünülmüş memnun edici bir davranıştır. Teşekkürler.

 

 

 

ŞENİZ ERÖZ

ZİRAAT MÜHENDİSİ

 

Kursunuz da özelikle Emre hocadan memnunuz. Genelde kurs çok güzel geçti. Her şey için teşekkür ederiz. İkramlar ve kurs ortam güzeldi.

 

 

ZEYNEL ABİDİN SIĞINÇ

  ÖĞRETMEN

Yoğun hızlı şekilde geçen 2 haftalık program tamamladık. Ders anlamında konuya hâkimliğiyle zor gibi görünen konuları bize kolay kılan Emre yağız ‘a hem sınava yönelik hem iş hayatına yönelik aktardığı tecrübeli

 

EMRE KELEŞ

KİMYAGER

 

 

DEĞERLİ YENİ ÜMİT AİLESİ

 

 

Kursunuza geldiğim için gayet memnun kaldım. Bizi güler yüzlü ve her konuda yardımcı olmaya çalıştığınız için tek tek teşekkür ederim. Ayrıca Emre hocanın sınıfında olduğum için ayrıca çok mutlu ayrılıyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

CENK TUNÇERİZ

İŞLETMECİ

 

TMGD eğitimi için bulunduğum 1 hafta süresince ilgisini eksik etmeyen değerli hocamız Emre YAĞIZ ve tüm kurs yetkililerine teşekkür ederim. Burayı tercih ettiğim için kesinlikle pişman olmadım. Tekrar teşekkürler.

HANDE DEMİR

SANAT  TASARIMCISI

10 Günlük zaman diliminde kurumun kursiyerlere karşı gayet sıcak bir karşılama hazırladıkları ve ayrıca belirtmek gerekirse Emre yağız hocanın gerekse bilgi birikimi olsun sınıfta konu anlatışı olsun çok başarılıydı. Bu konuda tebrik ederim. Son olarak ikramları hazırlayan personelinize teşekkür ederim.

 

HÜSEYİN ÜLKER

EKONOMİST

TMGD konusu medeni bir ülke olmanın gereği olarak Türkiye de gündeme gelmiş ve uygulanmaya başlamış olması çok güzel bir şey. Bu konuda eğitim veren kurum ve şahısların henüz yeterli miktarda olmayışı da hem kurumu hem de öğreticileri malum olduğu üzere daha önemli hale getiriyor. Gördüğüm kadarıyla yeni ümit bu işi yıllardır yapan profesyonel bir kurum ve işini öğreticileriyle beraber gayet ciddiyetle yapmaya çalışıyor. Bizim hocamız Emre yağız bey’de konusuna son derece hâkim görünüyor. Kuruma ve hususiyetle de Emre bey’e teşekkür ederim

İSMAİL ÖZEN

GRAFİKER

SAYFA 1

SAYFA 2

SAYFA 3