TMGD EĞİTİM ÜCRETLERİ

Tmgd eğitimine katılacak olan katılımcıların yapacağı masraflar aşağıdaki gibidir;

〉〉 TMGD Kurs ücreti: Kurs ücretlerimizi öğrenmek için 0212 641 13 13 nolu telefonu arayarak eğitim danışmanlarımızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

〉〉 Sınav Harcı: TMGD sınav harcı 2018 yılı için 60,00 TL. olup, bakanlığın hesabına Halk Bankası şubelerine yatırılmaktadır. Bu ücret her sene değişebilir.

〉〉 TMGD Sertifika Ücreti: Sınavda başarılı olan TMGD adayları bakanlığın hesabına 702,00 TL. yatırarak sertifikalarını alabilir.

Src Belgesi

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kurs ücreti için bir taban fiyatı bulunmamaktadır. Kurs ücretleri daha çok derse giren tmgd eğitiminin ve kursun kurumsallığı ile belirlenebilir. Ayrıca TMGD fiyatları illere göre de farklılık gösterebilmektedir. Örneğin İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit ve Bursa gibi büyük şehirlerdeki TMGD Kurs Ücreti ile Tekirdağ, Edirne, Çanakkale ve Balıkesir illerinde verilen fiyatlar arasında farklılık olabilir. Önemli olan Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı eğitimi alacağınız kurumu iyi araştırıp TMGD eğitimine girecek olan eğitmenin tecrübesini ve kalitesini iyi araştırmalısınız.  

2 Comments

  1. Mehmet AYDEMİR 24 Nisan 2018
    • xt8dq 4 Mayıs 2018