TMGD EĞİTİM ÜCRETLERİ

Tmgd eğitimine katılacak olan katılımcıların yapacağı masraflar aşağıdaki gibidir;

〉〉 TMGD Kurs ücreti: Kurs ücretlerimizi öğrenmek için 0212 641 13 13 nolu telefonu arayarak eğitim danışmanlarımızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

〉〉 Sınav Harcı: TMGD sınav harcı 2020 yılı için 110,00 TL. olup, bakanlığın hesabına Halk Bankası şubelerine yatırılmaktadır. Bu ücret her sene değişebilir.

〉〉 TMGD Sertifika Ücreti: Sınavda başarılı olan TMGD adayları bakanlığın hesabına 702,00 TL. yatırarak sertifikalarını alabilir.

Src Belgesi

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kurs ücreti için bir taban fiyatı bulunmamaktadır. Kurs ücretleri daha çok derse giren tmgd eğitiminin ve kursun kurumsallığı ile belirlenebilir. Ayrıca TMGD fiyatları illere göre de farklılık gösterebilmektedir. Örneğin İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit ve Bursa gibi büyük şehirlerdeki TMGD Kurs Ücreti ile Tekirdağ, Edirne, Çanakkale ve Balıkesir illerinde verilen fiyatlar arasında farklılık olabilir. Önemli olan Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı eğitimi alacağınız kurumu iyi araştırıp TMGD eğitimine girecek olan eğitmenin tecrübesini ve kalitesini iyi araştırmalısınız.  

Bizi Facebook ‘ta takip edebilirsiniz.

“TMGD EĞİTİM ÜCRETLERİ” üzerine 2 yorum

 1. Merhaba:1964 doğumluyum(Biraz yaşlı sayılır bu meslek için ama olsun hayat şartları zor ne yapalım )Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesi (4 Yıllık) ve Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Ön Lisans mezunuyum.
  1-TMGD eğitimine katılma şartları taşıyormuyum,
  2-Eğitim Ücreti ne kadardır,(İndirimler varsa hangi durumlarda olur lütfen belirtin,belki birine uyarız)
  3-Eğitim’e online katılım mümkün mü.
  Yukarda belirtiğim konularda bilgi vermenizi rica eder iyi çalımalar dilerim

  • Mehmet bey merhaba,
   Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanılığı eğitimine katılmanın ön şartı olarak fen ya da mühendislik fakültesi mezunu olunmasıdır. Bu yüzden maalesef bu eğitime katılamıyorsunuz. Ancak daha önceden bu eğitimi aldıysanız katılma hakkınız saklıdır.

Yorumlar kapalı.